10 GÜNDE Daha sıkı bir cilt

Sıkı bir vücut her kadının hayali! Neutrogena® da daha sıkı bir vücut için 10 gün yeter diyor ve yeni Neutrogena* Visibly Renew Vücut Losyonu’nu bizleıle buluşturuyor.

Sıkılık kaybı cilt bakımında en sık rastlanan problemlerin başında geliyor. Cildin sıkılığı ve esnekliği için en etkili madde olan kolajen, yaş aldıkça azalmaya başlar ve bunun sonucunda cilt zamanla nemini ve esnekliğini kaybeder. Özellikle yaşımız ilerledikçe, kilo alıp-verdikçe ve de hamilelik dönemi sonrasında ciltte gevşemeler oluşmaya başlar.

Dermatologlarla birlikte geliştirilen cilt bakım ürünlerinin lider markası Neutrogena®, ciltteki bu sıkılık kaybını “collagen boost minerals” teknolojisi ile önlemeye yardımcı oluyor. Kolajen artırıcı mineraller içeren yeni Neutrogena® Visibly Renew Vücut Losyonu ile cildinin genç ve sıkı görünmesi konusunda hassas olanlara; kollarında, göbeğinde, kalçalarında ve bacak içindeki sarkmalardan şikayet edenlere 10 günde etkili çözüm sunuyor.

Yapılan klinik araştırma sonucu kullananların % 90’ı Neutrogena® Visibly Renew Vücut Losyonımn etkisinden memnun kaldıklarını belirtiyor ve ürün kullanımını öneriyor*

10 GÜNDE Daha sıkı bir cilt_6.jpg10 GÜNDE Daha sıkı bir cilt_26.jpg10 GÜNDE Daha sıkı bir cilt_12.jpg10 GÜNDE Daha sıkı bir cilt_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 75 = 85