2015 elbise modelleri

Günlük giysilerimizin ve gecelerimizin vazgeçilmez kıyafetleridir elbiseler . Bayanlarda zarafeti öne çıkaran çekicilik katan ve bazen de sevimli görünmelerini sağlayan birçok türü mevcuttur.Modacıların en feminen buldukları kıyafetlerdir aynı zamanda.
Bu sezonun baştan çıkarıcı elbise modelleri arasında dantel detaylı , sırt dekolteli ve transparan modeller yer almaktadır.Uygun kombinler yapıldığında önemli davetlerde görenlere parmak ısırtacağınız tarza kavuşmanızı sağlar.günlük hayatta ise yaza uygun olarak tasarlanan modellerde çizgili desenli çiçekli , trend ve şifon elbiseler dikkat çekmektedir. Sade görünümlü elbiselere hareket kaçmak isteyen modacılar cep ve kemer gibi detaylar kullanmamaktadır. Plajlarda ve tatil beldelerinde bikini üzerine giymek için tercih edilen elbiselerdeki canlı renkler kişilere renk katmaktadır.askılı kısa modeller genellikle genç kızlar tarafından tercih edilirken , uzun modeller orta yaşlı kadınlar tarafından daha çok satın alınmaktadır.
Ünlü markalar elbiselere kataloglarında yer verirken ayakkabı ve saç seçiminde de dikkat edilecek tüyolar vermektedir.Bu da kombineme yaparken oldukça işimize yaramamaktadır. Baştan çıkarıcı elbiseler tasarlayan dizaynırlar demode kalıplar yerine alamod tarzlara yönelerek vazgeçilmez elbiseler yaratmaya devam etmektedir.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir