2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_17.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_1.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_15.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_30.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_0.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_19.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_7.jpg

2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_5.jpg

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde tüm markalar sonbaharın ve kışın en güzel örneklerini piyasaya sürmeye başladı. Vitrinler birbirinden şık babetten bota pek çok modelle süslenmiş bulunmakta. Markalar kalite ve şıklık kadar rahatlığında ön planda olduğu ayakkabılar ile birbirleri ile yarışıyor. Her sezon olduğu gibi  başta deri modeller olarak göz doldurmakta. Bu sezon2016 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri_6.jpg feminen çizgiler kadar maskülen çizgilerin de ağırlık kazandığı bir sezon olarak önümüze çıktı.

Bu sezon spor ayakkabıların feminen çizgilere büründüğü platformlu modeller göz doldururken spor ayakkabı anlayışını da tamamen değiştiriyor. Spor ayakkabılarda görülen platformlar artık onları sadece spor giyimin bir parçası olmaktan çıkarıyor. Topuklu hatta bot formunda modellerle vitrinleri süsleyen ayakkabılar kadınlardan da tam not almakta. 2016-2016 sonbahar kış ayakkabı tendlerinde ön plana çıkan babetler rahatlığı ile gene moda dünyasında tahtını korumaya devam ediyor.

Dostlar sizlere bugün 2016 bayan bot örneklerini de tanıtmak istiyorum,kışa yaklaştığımız bu günlerde yeni bir bot almayı düşünüyorsanız acele karar vermeyin sizler için bir birinden güzel bot örneklerini bir araya topladım.Sizlerde kaliteyi yakından hissetmek istiyorsanız sitemize göz atmanız yeterlidir.Yeni sezon bot örnekleri gerçekten çok kaliteli beğendiğim en güzel örnekleri sizlere sunuyorum isterseniz bir göz atalım ne dersiniz…

Ayakkabı denince daha çok kadınlar için olsa da erkekler içinde bir ihtiyaçtan ziyade bir tutku akla gelmelidir. Kışlık ayakkabılarda da rahatlık ve ısınma kadar en moda modellere sahip olmak isteyen tüketici de yine bu tutkunun etkileri görünmekte. Özellikle deri ayakkabılar olarak karşımıza çıkmakta. Tüm iyi markalar önce deri koleksiyonları ile moda dünyasında başköşeye oturmak çabasında. Deri ayakkabı kalitesi ve dayanıklılığı kadar bir statü göstergesi olarak da en çok tercih edilen ayakkabılardır.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir