2016 – 2017 Sonbahar Kış Trendleri

Özel Gece

Marks&Spencer için Rosie for Autograph adıyla iç giyim koleksiyonu hazırlayan İngiliz top model Rosie HuntingtonWhiteley, koleksiyonda düğün geceniz için alternatif ürünlere de yer verdi.

Görkemli Şıklık

Zamansız çizgiler, görkemli kumaşlar, tüller, güpür danteller ve gösterişli taşların sentezlenmesiyle kişiye olarak hazırlanan Akay 2017 gelinlik koleksiyonu, genç kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

Düğün Hediyesi

Saatler, erkeklerin ömür boyu kullandıkları en önemli aksesuarlardandır.

Dolayısıyla beylere en mutlu günlerinde hediye edilebilecek alternatifler arasında ilk sırada saatler geliyor. Türkiye’nin en çok satan saat markası Nacar’ın, Automatic koleksiyonu her saniye şık damatlar için çok uygun alternatiflere sahip.

Ulaşılabilir Moda

Stil sahibi modanın hızlı adresi trendyol. cam, gelinlikten iç giyime, aksesuardan bekarlığa veda partisine özel parçalara kadar geniş yelpazesine sahip bir koleksiyon tasarladı: Trendyol Wedding!

sonbahar-kış-modası-renkleri-2017.jpgpiyedepul-desen_mini.jpgsonbahar-kis-desen-trendleri-neler-2017.jpgsonbahar-kis-2016-2017-kadin-moda-trendler.jpgsonbahar-kis-2016-2017-kadin-moda-trendleri.jpgsonbahar-kis-2016-2017-renk-trendleri-lacivert-ve-kobalt-mavi.jpg2017-sonbahar-kis-kadin-moda-trend-desenler.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir