2016 Kısa Saç Örnekleri

2016 Yılında kısa saç örnekleri arasında düz kesim, dalgalı kesim, katlı kesim örneklerini görüyoruz. Omuzlara inen kısa saçlar, kulak memesi hizasında kalmış kısa saç örnekleri, hacim verilmiş kısa saç örnekleri gibi modeller bu yıl çok görülüyor. Ancak kısa saç modelinde doğru tercih çok önemlidir. Yüzünüze uygun bir modeli tercih etmelisiniz.

Doğru bir kısa saç kesimiyle yüzünüzün güzelliği daha çok ortaya çıkacak, daha genç görüneceksiniz. Ayrıca kısa saçlarla daha modern bir tarz da yaratacaksınız. Gerek yüz hatlarınız, gerekse göz ve kaşlarınız, burnunuzun güzelliği hepsi kısa saçlarla daha da görünür olacaktır. Yıllardır uzun saçlarıyla görmeye alıştığımız pek çok ünlü sanatçıyı bu yıl kısa saç kesimleri ile göreceğiz. Kısa saçlarla yepyeni bir tarza bürünen bu ünlülerin aslında çok daha güzel olduklarını görüyoruz. Siz de bu modern tarzı seçebilir ve yüzünüzün tüm güzelliğini ortaya çıkaracak kısa saç kesimi yaptırabilirsiniz.

Kısa saç kesimi bir sanat eseri yaratma zevki de verir. Perçemler, favoriler, katlar, asimetrik kesimler kuaför için bir sanattır. Bu nedenle de kısa saç kesimini hafife almamak ve bu konuda en güvendiğiniz kuaföre gitmeniz gerekir. Size yakışacak olan kısa saç modeli hakkında kuaförünüzden de bilgi ve öneri almalısınız. Özellikle ilk kez saçınızı kestirecekseniz bu radikal değişime hazır olmalısınız. Ama unutmayın kısa saçlarla çok daha güzel olacak, çok daha modern görüneceksiniz.

2016 Kısa Saç Örnekleri_12.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_1.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_14.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_9.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_7.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_0.jpg

2016 Kısa Saç Örnekleri_5.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir