2016 Tankini Örnekleri

Alt kısmı normal bikini altı olarak tasarlanan ürünün üst kısmı ise göbek tarafını örten bluz atletten meydana gelen bir modeldir. Tek parça mayonun belinden kesilmiş şekli olarak da algılanan bir model türüdür. Tankinin en uygun olduğu vücut tipi, üst kısmı kapalı olduğundan karın ve göbek bölgesini saklamak isteyen bayanlar için tasarlanan bir modeldir.

Doğum sonrası izleri olan hanımlar veya kilolu olan bayanlar tankini örneklerini plajlarda rahatlıkla kullanabilmektedirler. Zarif bir tarzı olan AUBADE markasına ait şık mayo ve bikini örnekleri de, 2016 ilkbahar yaz plaj koleksiyonları içerisinde yerini almaktadır. Metal unsurların kullanıldığımayokini örnekleri, kırmızı ve lacivert tonların hakim olduğu bikiniler, fuşya, mavi, siyah bikini ve mayolar koleksiyondaön plana çıkan modellerdendir. Başarılı mayo ve bikini markalarından bir diğeri olan Zimmermann 2016 plaj koleksiyonunda fırfırlara, desenlere, üçgen ve straplez bikinilere, ağırlık vermiştir. Siyah, beyaz dışındakarma renk ve desenlerle tasarımlarını meraklılarına sunmaktadır.

Ünlü İtalyan iç giyim ve mayo markası olan CALZEDONIA 2016 plaj koleksiyonundarengarenkbikini örnekleriylesezona damgasını vurmaya hazırlanmaktadır. Harika plaj koleksiyonu içerisinde; yeşilin en güzel tonlarına, mavilere, sarı ve pembelere, turkuaz renklerine rastlamak mümkündür. Ağırlıklı olarak canlı renklerin hakim olduğu bikinilerle plajlar da yer alacak bir koleksiyon oluşturulmuştur.

NEXT mayo ve bikini örneklerinde siyah, lacivert renkleri ağırlıklı olarak kullanmayı tercih etmiştir.Beyaz ve siyah desenli bikini ve mayolar, puantiyeli modeller ve plaj tunikleri de koleksiyonun merak edilen parçaları arasında yer almaktadır. NEXT markasının tasarladığı mayo ve bikiniler biraz büyük bedenlere ve büyük göğüslü bayanlara hitap edecek şekilde, toparlayıcı örneklerin oluşturulduğu da görülmektedir. Tasarlanan bu modeller oldukça şık ve sadedir. Zamansız kullanılabilecek türden parçalardır.

2016 Tankini Örnekleri_7.jpg

2016 Tankini Örnekleri_4.jpg

2016 Tankini Örnekleri_8.jpg

2016 Tankini Örnekleri_10.jpg

2016 Tankini Örnekleri_9.jpg

2016 Tankini Örnekleri_0.jpg

2016 Tankini Örnekleri_2.jpg

2016 Tankini Örnekleri_6.jpg

2016 Tankini Örnekleri_3.jpg

2016 Tankini Örnekleri_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir