2017 Aksesuar Trendleri

Aksesuarı sık kullanır mısınız?

Aslında günüme göre değişir ama genelde zarif parçalar kullanmayı tercih ediyorum. Dönem dönem hiç çıkarmadan kullandığım kolyelerim yüzüklerim oluyor.

En cesur davrandığım parçalar, küpeler.

Stilimi tamamlamak için büyük ve farklı küpeler kullanmayı seviyorum.

Takı tarzınızı en iyi anlatan kelimeler hangileri?

Vintage, zarif ve güçlü.

Özel davetler için favorileriniz neler?

Bu tamamen kıyafetime göre değişir. Elbiseme göre küpe mi kolye mi yoksa hepsini birlikte mi takacağıma karar veririm. Eğer çok sade bir elbise giyiyorsam bazen sadece minik küpeler takarak zarif bir görüntü oluştururum bazen de birden fazla aksesuar kullanarak görüntüyü dinamik bir havaya sokmaya çalışırım. Tamamen ruh halime bağlı yani.

Takının modası olur mu?

Sahip olduğum çok az parçayı modası geçtiği için kullanmamışımdır. 90’ların büyük halka küpeleri mesela. Ama hala boğazlı kazaklarla kullanmayı çok seviyorum o yüzden evet takının modası oluyor ama benim için sahip olduğum parçalar genelde oldukça zamansız.

Swarovski’nin Sonbahar-Kış koleksiyonundan favori parçalarınız neler?

Günlük hayatta kullanmayı çokça sevdiğim ince bileklik ve kolyeleri ve her gün hiç sıkılmadan kullanabileceğim Miranda Kerr koleksiyonunu çok beğendim. Siyah üzeri Swarovski’lerle kaplı büyük halka küpeler de tam benlik. Aynı anda birden fazlasını takabileceğim çok güzel yüzükler de var bu sezon. Tek tek de çok güzeller ama hepsi birlikte, favorim!

Kullanmayı en sevdiğiniz taşlar hangisi?

Elmas en sevdiğim taşlardan biri. Yarı değerli taşlardan ametist de öyle. Swarovski taşlarını ise harika parladıkları için çok seviyorum.

2017 Aksesuar Trendleri _3.jpg2017 Aksesuar Trendleri _0.jpg2017 Aksesuar Trendleri _9.jpg2017 Aksesuar Trendleri _11.jpg2017 Aksesuar Trendleri _5.jpg2017 Aksesuar Trendleri _30.jpg2017 Aksesuar Trendleri _10.jpg2017 Aksesuar Trendleri _27.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir