2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri

Şehirli kadınlar

Gucci en sevdiği şehirlere olan aşkını, yeni Dionysus çantasıyla göstermeye karar verdi. Bu ay Rome. New York, London, Paris. Shanghai, Hong Kong, Tokyo ve Dubai’deki seçili mağazalarında satışı başlayacak olan çanta koleksiyonu, lokal ruhtan esinlenerek tasarlanmış. Favorimiz, kalp işlemeli ve dudak desenli New York modeli.

SAĞIM SOLUM ÖNÜM ARKAM KİM
Çeşitli popolar, ağlayan surat, bir çift Yeezy ve sosyal medyanın sallanmasına sebep olan daha fazlası. Kim Kardashian’ın emojileri yani Kimojileri indirmek için doğru AppStore’a. Siz de istiyorsunuz, biliyoruz…

Sphero Disney işbirliği BB 8 Droid Akıllı Robot’u doğurdu. Star Wars çılgınlığını bir adım ileri götürmek isteyenler, yıllarca kendi özel robotlarının hayalini kuranların zamanı geldi! Davranış kabiliyeti sayesinde BB-8 sizinle iletişim kurdukça eylem geliştiriyor ve size tepki veriyor, dinleme kabiliyeti sayesinde sesinizi de tanıyor.

Giyilebilir şarj mı dediniz?
Şarj aletiniz hem her an yanınızda olsun hem de stilinize uysun, ne dersiniz? Yeni çağ insanı daha ne ister? Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu Kyte & Key bileklikler her an tükenebilir, Shopi Go’ya koşun!

Şehri sanat ele geçirsin
Şehrin en önde gelen restoranları artık güzel sanatlar fakültesi öğrencileri veya işlerini sergileyecek yer bulamayan sanatçılara açılıyor. Türkiye’de yaklaşık 40 güzel sanatlar fakültesi var. Sanata Bir Yer platformu, imkanı kısıtlı öğrencilere hem malzeme desteği hem de sergileme olanağı sağlayarak pek çok yeni sanatçının doğumu için vesile olacak. Doğuş’la Sanata Bi Yer platformu, www.doguslasanatabiyer.com web sitesi üzerinden yürüyor.
Önümüzdeki üç ay boyunca Louis Vuitton yaratımlarının retrospektif sergisi Paris’teki sanat mabedi Grand Palais’de sergilenecek. “İt kiiratör” Olivier Sallard tarafından tasarlanan ve dokuz odada sergilenen “Volez. Voguez. Voyagez,” ya da “Flying, Sailing. Traveling.” Türkçe’siyle “Uçmak. Yelken yapmak. Seyahat etmek” hem 160 yıllık markanın evrimine işaret ediyor hem de modanın sanat ve yaşamla olan doğrudan bağlantılı ilişkisinin altını çiziyor.

EFSANE BEYAZ PERDEDE
Stil ikonu deyince bir çırpıda sıraladığımız isimlerin arasında gelen Jackie O., bu defa beyaz perdede yeni bir filmde Natalie Portman tarafından canlandırılıyor. Bir dulun gözlerinden anlatılan John F. Kennedy suikastını anlatan filmle ilgili bilin bakalım en çok merak ettiğimiz şey ne? Chanel takımlar, Onasis dönemi cool’luğu, aksesuarlar ve daha fazlası! Filmin kostümleri, gelecek sezon görünümlerini en çok etkileyecek parçalardan olacak, kesin!

Abstract desenler, bir sanal eserine bürünmüşsünüz hissiyatı yaratıyor. Dönemsel etkiyi daha İyi yakalamak için, desenleri dokulu parçalarla deneyin.

Gucci etkisi
Sezonun mesajı nedir? Sorunun cevabı,.nereden baktığınıza! bağlı. Ancak tüm mesajlar arasınçlian, Alessandro Michele’in Gucci’yle ilettiği birkaç adım örve çjkıyor. Tasarımcının sezon görünümlerini ele geçiren floaöesenlĞrinejç,. dokularına ve vintage etkiye, tesfim olma zamanı. ~
2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_4.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_9.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_18.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_19.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_15.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_10.jpg2017 Kış Sokak Modası ve Trendleri_12.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir