Abiye elbise giymenin püf noktaları

Abiye elbise modasında bir sürü detaya ve desene inilir genellikle. Eğer sade düz bir elbise ile kombin yapıp hazır oluyor iseniz bu detayları dikkate almayın. Ama uçuş uçuş renkli dantelli desenli abiye elbise giymenin dikkat isteyen noktaları vardır.  En önemli yazlık bir abiye elbise önerisi parlak ve canlı giyinmektir. Canlı ve açık pastel renkler kullanırsanız hem kendi ruh haliniz canlanır hem de etrafınızdakilere daha iyi bir görüntü sergilemiş olursunuz. Bu hem size hem de çevrenizdekilere pozitif olmanın sinyallerini verecektir.

Yaz modasında tüm markaların abiye elbise örnekleri de bayanları zaten cıvıl cıvıl giyinmeye davet ediyor. Yeter ki siz bayanlar bu mesajı alın ve kendi beden yapınıza uygun bir elbise seçin. Kumaş olarak yalnız siz bayanlara dikkat etmeniz gereken bir noktadan bahsedeceğim. O da şu ki eğer bir elbise alırken kollu bir elbise alacak iseniz kumaşına terletmemesi bakımından dikkat edin. Elbise seçiminde kumaş biraz geri planda kalabilir ama mevsimin yaz ve terleme mevsimi olması bakımından bu da dikkat edilmesi gereken önemli bir özelliktir. Ama straplez abiye püf noktaları ise etinize tam yapışmasından kaçmanızdır.

Elbise üzerinizde sizi çok sıkıyormuş da mecburiyetten giyiyormuşsunuz gibi bir görüntü sergilemek istemezsiniz değil mi? Bu yüzden giydiğiniz abiye straplez ise mutlaka dikkat etmenizde fayda var. Bedeninizle barışık olun ve kilo özelliğinize göre bir kıyafet seçimi yapın. İyi eğlenceler.

... abiye 10 225x300 Abiye Elbise Giymenin Teknikleri (Püf NoktalarıKalem Etek Giymenin Püf Noktaları - Harika Magazinyazlik abiye elbiseler 208x300 Abiye elbise seçiminin püf noktaları

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir