Armine tesettür kombinleri 2016

STİL STİL AVCISI

Milano sokaklarında stil sahibi olmayan kimseye rastlayamazsınız diyenler kesinlikle haklı.Üstüne moda haftası da başlayınca, sokaklar trend festivalinin evsahibi oluyor.

Mücevher ve saat markalarinda Uzu yıllar yöneticilik yaptıktan sonra tesettür ve mücevher markalarına danışmanlık veren Müge Onan, günü geldiğinde kendi markasını yaratmaya karar veriyor ve işte Monan’ın hikayesi de böyle başlıyor.

Monan’ı kurmadan önce de mücevhere merakınız var mıydı?

Mücevhere kendimi bildim bileli merakım var. Küçükken babaanneme mücevher kutusunu açtırır içinde ne varsa tek tek bakar, takardım. Anneme ilk kazandığım paranın tamamıyla pırlantalı bir küpe almıştım. Ve yine üniversite yıllarında Sri Lanka’ya gitmiştim. Oradaki taş madenlerinde değerli taşların ham haline de aşık oldum. Monan’ı yaratmaya nasıl karar verdiniz? Kalbimi, inancımı, bakış açımı insanlarla paylaşabileceğim bir tasarım markası kurma hayaliyle büyüdüm. Türkiye’den dünyaya açılan bir markanın parçası olmak bile bana büyük muduluk veriyordu. Türk markalarıyla da bu aşamada çok çalıştım. Artık başka markaya destek vermekten çok daha büyük bir şeye arzu duymaya başladığımdaysa Monan hayata geçti. Monan tasarımlarında nelerden ilham alıyorsunuz?

“Once Upon A Time”, masallardan ilham alan oldukça romantik bir koleksiyon. “Black Kingdom” ise yin-yang felsefesine dayanıyor. Zıdıkların hakim olduğu bir koleksiyon. “Ode to Color” doğanın mucizesi taşların renklerine saygı duruşu niteliğinde hazırlandı. “Ottoman” koleksiyonu ise büyük bir tarihi miras olan Osmanlı Sarayı mücevher sanatına adanmış bir koleksiyon.

Armine kap modelleri 2016 | Tesettür Giyim Kabini Modaquaz

Armine kap modelleri 2016 | Tesettür Giyim Kabini

Armine 2016 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modaquaz

Armine 2016 Yeni Sezon Tesettür Giyim Katalog | Tesettürlü Giyim

2016 ETEK BLUZ TESETTÜR KOMBİNLERİ | Tesettür Modası Modaquaz

2016 ETEK BLUZ TESETTÜR KOMBİNLERİ | Tesettür Modası

Armine Elbise Modelleri 2016 | Modaquaz

Armine Elbise Modelleri 2016 | Modasesler

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir