Asma tavan modelleri

Asma tavan, dekoratif bir görünüm, ısı ve ses yalıtımı sağlamak aynı zamanda da duvarda hoş durmayan bir görüntü varsa önlemek amacıyla kurulan düzendir. Geçmişten günümüze modası geçmeyen asma tavanlari gereksiz yükseklikteki tavanların daha alçak görünmesini sağlar. İlk izlenime önem veren insanlara ayrı bir memnuniyet katar. Az eşyası olan bir odada kullanılacak asma tavan odaya daha dolu bir izlenim kazandırır.

Stil sahibi olmak isteyen ev sahiplerinin ilk tercihi olan asma tavanlar duvar ve perde renklerine uyum sağlamalıdır. Asma tavan modelleri odanın düzen ve tarzına göre farklılık gösterir. Ahşap döşemelere uygun olarak ahşap tavanlar kullanılmalıdır.

Modern dizayn edilmiş odalarda daha sade ve ağır modeller kullanmak gerekir. Geçmişi evinde yaşamak isteyenler işlemeli olanları tercih edebilirler.

Led ve spot ışıklarla birleşen asma tavanlar tüketiciye ışık tasarrufu sağlar. Oluşan loş ışık odaya ayrı bir hava katacaktır. Asma tavanlar üzerinde çeşitli resimlerin kullanılması modellere zenginlik kazandırır.

İhtişamlı bir avize odanın görünümünü tamamen değiştirip güzelleştirecektir. Şıklık ve dekoratif güzelliği üzerinde taşıyan asma tavanlarda dayanıklılık ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir