Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Güneş Mutlunun markası Mehry Mu çantaların Sultan modellerinin otantik ve şık çizgisini çok beğeniyorum. Gece kıyafetleriyle uyumları üst düzeyde. Ayrıca kişiselleştirebildiginiz, adınızın ilk harfini yazdırabileceğiniz portföyleri de bir başka güzel. Tabii ki de P harfi anında kapıldı.

“Kokulara zaafım var. Jo Malone’nun Red Roses parfümü,

küflenmiş eski puro aroması, yazın balkonları saran yaseminlerin kokusu, eşimin ensesinin kokusu, Chanel Coco MademoiselleVücut Yağı gibi… Yüzlerce sayabilirim.”

“0 kadar çok kötü huyum var ki! Spaghetti Bolognese ve beyaz peynir yemezsem aksileşiyorum, her romantik filmde kanlı yaşla (özellikle Bulunduğumuz Yolu her seyredişimde) ağlıyorum, pahalı çantalara karşı koyamıyorum, bazen günlerce uyuyorum.”

“Evim mabedim. Fransız antikalarım, Aubusson halılarım, turkuaz renkli seramik vazo ve sürahilerim, kırık kuş kafeslerim, Aztek desenli yastıklarım, ikinci el kitaplarım, Bali tarzı ahşap panjurlarım bana güven veriyor.”

“Mutluluk anlayışım mı? Eşim, arkadaşlarım, kız kardeşim, yüksek sesli müzik, eski ekol fotoğraf makineleri, kahkaha, elma şarabı, çıplak denize girmek…”

“Notting Hill’de mutluyum. Bazen eşimle Blakes Hotel’de de kalıyoruz. Odaya kapanıp peynirli sufle keyfi yapıyoruz. Bütün sebze ve meyvelerimi Pimlico’daki Daylesford Organic’ten alıyorum. Benim için Londra’daki en romantik mekân Petersham Nurseries. Campden Hill Road’taki The Windsor Castle’m biraları da muhteşem. Favori gece kulübüm ise Firehouse!”

“Tarzını beğendiğim kadınlar mı? Jean Shrimpton, Marianne Faithfull. Hattayeni arabama bile Gwynnie adını koydum.”

“Vazgeçemeyeceğim tek bir giysim var. o da studio 54 günlerine ait altın yıldızlı tulumum. Michael van der Ham ve Matthew Williamson hayranıyım. Ayakkabıda ise Tabitha Simmons ve Charlotte Olympia da kesinlikle favorilerim arasında.”

“Seyahate çıkarken el çantama koyduklarım bellidir. Leica fotoğraf makinem, pembe camlı 60’lara özgü Ray-Ban gözlüğüm, Smythson ajandam, Chanel Inimitable Maskara ve nemlendiricim.”

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Ayın Ünlüsü Gwyneth Paltrow

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir