Balık elbise modelleri

Tek parçayla muhteşem görünüm kazanmak isteyen bayanların güzellik yarışındaki en büyük yardımcısı olan elbiselere her geçen yeni bir model eklenmektedir. Son zamanlarda tasarımcıların yoğunlaştıkları balık elbise modelleri, kadınların elbise dolaplarında ilk sıraya yerleşmiş durumda gözüküyor.

Kısa boylu hanımları daha uzun, hafif toplu hanımları daha zayıf ve vücudu orantılı bayanları daha çekici göstermesiyle balık elbiselere artan rağbet hızlı bir artışla devam etmektedir. Artan ilgi balık elbiselerde yeni bir çalışma başlatmıştır. Modellere eklenen asimetrik kesim, yırtmaç detayı daha çok beğeniyi üzerine çekmiştir. Orta yaş hanımların kullandıkları danteller, dolgun vücutların kullandıkları derin dekolteler hanımlara daha ilgi çekici bir görünüm vermektedir. Bu tür modellerin verdiği kalçalara dolgunluk, zayıf olan hanımların da vücutlarını daha belirgin hale getirir. Vücutlarına hareketlilik kazandırır.

Siyah renk asaleti ile her kıyafete olduğu gibi bu modellere de ayrı bir hava katar. Kilolu kadınlara da balık elbise giyme seçeneği sunan siyah renk, renkli çanta kombinleriyle gecenin bütün ilgisini üzerine toplayabilir. 2015 sezonunun daha renkli olması balık modellerde kullanılan renkleri de canlandırmıştır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

38 − = 37