Bayan bileklik modelleri

Kadınların bütün zarafet ve şıklığını yansıtan kıyafetlerinin tamamlayıcısı şüphesiz aksesuarlardır. Günlük hayatta takılan aksesuarlar kıyafete canlılık kazandırırken özel davetlerde özellikle tercih edilen altın,gümüş gibi aksesuarlar zariflik ile beraber zengin bir duruş sağlar. Elin işlevinin çok olması sebebiyle de bileklik, aksesuarlar arasından en fazla göze çarpan yerdedir.

Bayan bileklik modelleri sezon ve kıyafete göre değişiklik gösterir. Örneğin; özel ve önemli davete abiyesiyle giden bir bayan altın ve gümüş gibi seçenekler arasından ince olanlara yönelmelidir. İnce modeller bileklere şıklık ile beraber narin bir görünüm kazandırır.

Günlük kullanılan kıyafetler üzerine takılan renkli ve kalın bir bileklik normal hayatın aktifliğini yansıtır.

Kar tanesi, yusufçuk, şans, kelebek, yıldız gibi sade tasarımlar her kesim tarafından her zaman kullanılmaktadır. İsim, sonsuzluk, kalp gibi bileklik modelleri ise çiftlerin daha çok kullandıkları bilekliklerdir. Dalgalı dostluk bilekliği, metal boncuk arkadaş bilekliği, şans bilekliği gibi isimler takmak bilekliklere rağbeti arttırır. Daha çok salaş kıyafetler ile beraber kullanılan birden fazla bileklikler gençlerde ilgi odağı olmuştur.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir