Bayan keten pantolon modelleri

Pantolonlar, daha rahat hareket hissi verdiğinden günlük hayatta kadınların ellerinin altında olan giysilerdir. Pantolonların model ve çeşitlerinin çokluğu hanımları pantolon giymeye yöneltmiştir. Her tarzda ve her kiloda olan bayanlara uygun olarak pantolon modelleri bulunur.

Rahatlık ve serinliğiyle pantolon giyen bayanların bir numaralı tercihi keten pantolonlar, yazın gelmesiyle kendini göstermeye başladı. Kot gibi terletmediğinden yazları en çok kullanılan pantolon modelleridir. Efil efil oluşu sevindirirken hemen kırışan bir yapısının olması üzer.

Bayan keten pantolon modelleri arasında çok dar olmayanları tercih etmekte fayda vardır. Vücuda aşırı yapışması hoş durmayabilir. Özellikle kilolu bayanlar aşırı dar keten pantolonlardan kesinlikle uzak durmalıdır. Dar paça keten pantolonları zayıf bayanlar seçerken İspanyol paça modeller her kesime hitap etmektedir. 2015 sezonu canlı renkler içerdiğinden son moda keten pantolonlar daha canlı renkler ile müşterilerine sunulmuştur.

Hareketlilik için bir kemer takılabilir. Belden bağlı modeller kullanıcıya ayrı bir stil katacaktır. Aynı zamanda yüksel bel olarak da tasarlanan keten pantolonlar, cepli ve bol modelleri ile daha yaygın bir kullanıma sahiptir.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir