BERLİN TATİL REHBERİ

Avrupa’nın en güzel meydanlarından Gendarmenmarkt’a olan metre cinsinden uzaklığı.

Hareketli FriedrichstraGe’ye de beş dakikalık yürüme mesafesinde. Titanic Comfort Mitte Berlin Checkpoint Charlie, Gendarmenmarkt, Müzeler Adası ve Friedrichstrasse gibi Berlin’de görülmesi gereken önemli yerlere sadece birkaç dakika mesafede.

Titanic Hotels’in birinci sınıf hizmet anlayışının lezzet konusunda da ön plana çıkması Berlin’de bulunan otellerin önemli birer lezzet durağı olmasını sağlıyor. Görkemli tasarımıyla dikkat çeken Titanic Gendarmenmarkt Berlinde bulunan The Beef Grili Club by Hasır, mükemmel bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Berlin ‘in kalbi Mitte de konumlanmış olan Titanic Comfort Mitte, şehri keşfetmeye başlamak için en uygun lokasyonda yer alıyor. Ünlü Alexcınclerplatz ve Potsdamer Platz’a yüriime mesafesindeki Spittelmarklın sessiz ue huzurlu bir sokağında yer alan otelden birçok merkeze toplu taşımayla kolayca ulaşılabiliyor.

Bizi geçmişe bağlı yaşamaktan kurtaracak hareketin adı, GELECEKÇİLİK. Rotamızı değişim ve yenilenmenin olduğu yöne doğru çeviriyoruz.

BERLİN TATİL REHBERİ _1.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _15.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _13.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _12.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _5.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _9.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _0.jpgBERLİN TATİL REHBERİ _11.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir