Beverly Hills’sin Sır Gibi Saklanan Zayıflama Tüyoları

TARTI İÇİN ÇALIŞMAK
Bunu daha önce duydunuz ama burada tekrar etmenin faydası var. Kendinizi her gün tartmayın. Bir kez daha: vücudunuzdaki su miktarı, hormonlar, tuzlu bir yemek veya bir banyo ziyareti nedeniyle kilonuz her gün değişir. Her gün tartılıp kendinizi korkutmanın mantığı nedir? Kendinizi haftanın aynı günü tartmaksınız. Her hafta bir defa. Ayrıca evde tam bedeninize uygun bir çift kot pantolon olsun. Bir hafta biraz daha gevşekse iyi gidiyorsunuz demektir eğer diğer hafta sıkıyorsa programa daha bağlı kalmalısınız eğer bir sonraki hafta daha da sıkıyorsa o aptal pantolonu atın gitsin zaten hiç sevmemiştiniz.

BETH DİLEKLERİ
Bunu itiraf etmekten nefret ediyoruz ama neredeyse her sabah Howard Stern’i dinliyoruz. îşte İsveçli güzel ve bikini modeli Beth Ostrosky’i ilk kez o zaman duyduk. İnce ve güzel manken şimdilerde nişanlı (Bir daha evlenmeyeceğine yemin etmiş) ve yakında evleniyorlar. Peki, dünyanın en iyi on erkeğinden birisine sahip olmak için Beth’in ne gibi bir sırrı var? Dediğine göre bir bikini katalogu çekimleri için forma girmek için kuruyemiş ve peynir dışında hiç bir ey yemiyormuş. “ne kadar şanslıyım bikini içinde mükemmel görünüyorum” diyen insanlardan nefret ediyorum”. Neredeyse kusursuz görünmesine rağmen Beth kalçasından her zaman nefret ettiğini ve hep edeceğini söylüyor, “asla koltuğumdan havuza alt tarafımı bir havlu ile sarmadan yürümem” diyor Beth. Ve onu kendi kalçalarımızı korumamız konusunda kendimizi iyi hissettirdiği için çok seviyoruz.

ÇOCUKLARINIZ SİZİ ŞİŞMANLATABİLİR
Hükümet araştırması çocukları olan insanların olmayanlara göre günde 5 gram daha fazla yağ aldığını ortaya çıkardı. Bunun anlamı aileye her yeni birisi katıldığında daha iyi görünen Angelina Jolie veya Brad Pitt değilseniz her gün şimdiki kahvaltınıza iki dilim salam ekliyorsunuz demektir. Peki, iyi bir ebeveyn ne yapar? Çocuklarınıza sevdikleri şeyleri yasaklamak yerine Gwyneth Paltrow ve Nicole Kidman’ın önerilerini deneyin: sağlıklı olanlarını bulun az yağlı peynirle beraber kuru üzüm ve donmuş üzümü deneyin ve çilekli smoothiesi.

Beverly Hills Weight Watchers Toplantısından Fısıltılar: Sonunda bir fast food restoranına girip tam olarak sıfır kaloriyle çıkmanın yolunu bulduk. Paparazziler tarafından izlenen büyük bir yıldız olmalısınız. Bu geçen akşam genç güzel bir burger kinge peşinde on tane paparazziyle girince yaşanmış. Bir Whopper aldıktan sonra yıldızımız kendisini bekleyen arabasına geri dönmek istemiş ama onu kovalayan paparazziler yolu kapatınca yıldızımıza yapacak tek şey kalmış: Whopper’ı onlara fırlatmış. Paparazzinin onu lezzetli mi yoksa çok yağlı mı bulduğuna dair yorum yok.

0zayıflama tüyoları

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir