Beyaz bikini modelleri

Yaza damga vurmanızı sağlayacak ve sizleri eşsiz güzelliğe bürüyerek kendinizi keşfetmenize yardımcı olacak çeşitli bikini modelleri vardır. Plajlarda bu sezon beyaz bikini modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Eğer koyu bir ten rengine sahipseniz beyaz renkteki bu modeller vücununuzu daha iyi sergileminize yardımcı olacaktır . Bunun yanında sarışın ve kumral bayanların da beyaz bikini konusunda ısrarlı davranmalarının nedeni modaya ve elegan tarzlara uyum sağlama isteğidir.

Çeşitli mağazaların mankenler üzerinde sergilediği bikinilere bakıldığında bu sezon tüllü straplez modellerle, süper seksi brazilian modellerin yoğun olarak tercih edildiği anlaşılmaktadır.İp kenarlı modeller , toparlayıcı bikiniler, askı detaylı bikiniler ,dolgulu ve full destekli bikiniler de oldukça dikkat çeken ürünler arasında yerini almaktadır .

Eğer renkli bir kişiliğe sahipseniz ve renkli kıyafetler tam olarak benim tarzım diyorsanız bu sezonun moda renkleri olarak turuncu ve fuşya tonlarındaki bikinileri satın alarak kendi tarzınızı ortaya çıkarabilrisiniz.

Desenli bikinilerden hoşlanan bayanlar arasında ise çiçek desenli üst bikiniler ve sade düz renk alt bikiniler oldukça popülerdir. Giydiğiniz bikini ile ojeleriniz ve rujunuz arasında uyum kurarak dikkat çekmeniz mümkün olmaktadır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir