Beyonce elbise modelleri 2016

Moda tasarımcısı olmasının yanı sıra kendisini bir bahçıvan şeklinde de tanımlayan Burberry’nin baş tasarımcısı Beyonce’nin sıkı bir ortanca hayranı olduğunu biliyor muydunuz? “Gülleri sevmiyorum çünkü fazla değer yüklüler. Ortancalarsa sıradan otlar gibi büyüyor ve bir bakıyorsunuz ki her yerdeler. Onların özgür ve doğal yapıları var” diyor bir röportajında. Çirkin terlik trendinin patlamasından sorumlu tasarımcı, Marni’nin kraliçesi Consuelo Castiglioni de çiçekçi dükkanlarına kayıtsız kalamadığını anlatarak, markanın 20’nci yaşı için Marni Flower Market’i yaratmıştı geçen yıl. Bu çiçekçi dükkanında Beyonce elbise modellerinin stil kodları, koleksiyonlarda kullanılan desenler vücut bulmuş şekilde karşımıza çıktılar.

Tıpkı bahçıvanlar gibi moda tasarımcıları da Beyonce elbise modellerini var ediyor, büyütüyor ve solup gitmesini izliyor. Modanın sezonlar arasında gerçekleşen döngüsü onları yorsa da bahçelerinde çiçeklerle ilgilenmek bir nevi terapi etkisi yaratıyor. Moda endüstrisinin arka bahçesinde olanlarsa bir şekilde, yıllardır ve sezonlardır ön tarafa, podyuma taşınıyor. Ve biz onları her seferinde hayranlıkla izliyoruz.

Söylenenlere göre Normandiy’de bulunan bahçesi zarafeti, Güney Fransa’dakiyse hayatın neşesini yansıtır şekilde düzenlenmiş. Aşağıda gördüğünüz, Loire Valley’de yer alan şatosu Le Jonchet’in bahçesi “a la Francaise” şekilde tasarlanmıs.

Online Toptan Alım yapın beyonce siyah elbise Çin'den beyonce

2015 Grammy Elbise Modelleri | Bakımlı Kadın

Met Gala 2013 Kırmızı Halı Kıyafetleri ~ MODA DÜKKAN

BEYONCE ELBİSELERİ KİRALIK - Moda Haberleri - ELLE

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir