BODRUM MARİNA YACHT CLUB

DÜNYANIN ÖNDE GELEN ULUSLARARASI MARİNA YACHT KULÜPLERİ ARASINDA YER ALAN BODRUM MARİNA YACHT CLUB, TÜRK VE DÜNYA MUTFAKLARININ ÖZEL LEZZETLERİNİ TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYARAK, MİSAFİRLERİNİN BEĞENİSİNE SUNMAYA DEVAM EDİYOR.

Konuklarını ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile ağırlayan Bodrum Marina Yatch Club, yaz ayları sona erse de bünyesinde konuşlandırdığı restoranları, barları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya kaldığı yerden devam ediyor. Bodrum Marina içindeki özel konumu, farklı konseptlere sahip olan restoranları ve leziz mönüleriyle Marina Yacht Club, eğlencenin ve lezzetin dört mevsim değişmeyen adreslerinden biri.

Marina Yacht Club, İtalyan Restaurant, Club Restaurant ve Roof Marine olmak üzere dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerine sunan üç farklı restoranı bünyesinde barındırıyor. Sabah kahvaltısıyla başlayan servis, öğle yemeğinin ardından muhteşem günbatımı eşliğinde sunulan aperatifler, zengin şarap kavından dileyen konukların kavdan kendisinin seçebileceği çok özel şaraplar ve içeceklerle devam ediyor. Bu keyfi, birçok yöre ve ülkeye ait tatlardan

oluşan bir akşam yemeği takip ediyor. Marina Yacht Club’da yer alan üç restoranın mönülerinde de deneyimli Şef Hasan Hüseyin Er’in imzası var. Mevsimsellik de ön planda tutularak belirli dönemlerde mönülerde birtakım yenilemeler yapılıyor.

İtalyan Restaurant’ta ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağının örnekleri sunuluyor. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar zengin kahvaltı, sandviçler, odun ateşinde pişmiş pizzalar, enfes tatlılar ve değişik kokteyller sunan İtalyan Restaurant’ın favori lezzetlerinden biri ise ‘Kıtır Tavuklu Safranlı Tagliatella’ (30 TL). Bunun dışında İtalyan Restaurant’ta tadına mutlaka bakmanızı tavsiye ettiğimiz lezzetlerin başında ‘Deniz Mahsullü Yaban Pilavı’ (40 TL), ‘Kalamar Dolma’ (50 TL), ‘Somonlu Şevketi Bostan’ (40 TL), ‘Rezeneli Bonfile’ (55 TL), ‘Bodrum Otları Kavurması’ (10 TL) ve ‘Izgara Kuzu Sırtı’ (50 TL).

BODRUM MARİNA YACHT CLUB_0.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_6.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_5.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_3.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_4.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_7.jpgBODRUM MARİNA YACHT CLUB_2.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir