BRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK

Alamet-i farikası: Şekilli dudaklar Beyaz kalem onun güzellik sırrı. Nasıl mı?

Dudak çevrenizi beyaz bir kalemle çevrelediğinizde diğer bölümle aynı seviyede görünür. Bu da dudaklarınızı daha geniş gösterir. Brigitte Bardot’nun da beyaz kalem kullanmadan kamera önüne çıkmadığı biliniyor. Ayrıca dudaklarını, makyajdan önce fırçalayarak ölü derilerden arındırıyor ve daha canlı bir görünüm elde ediyordu.

Alamet-i farikası-Dolgun kaş ve kirpikler Yüzünün her iki tarafı da birbiriyle orantılı. Yüzünde, en önemli kısım olarak nitelediği kaşlarını, saç rengine uyumlu bir far ile boyayarak boşlukları da dolduruyor ve iki tarafı da eşitliyordu.

Selen Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi ve Marka Müdürü Selen Yorgun:

“Kadınların dünyasında varlığını sürdüren ve tüm gücünü, yaratıcılığını kadından alan bir firma olarak ucu kadına dokunan her konuya hassasiyetle yaklaşıyoruz. Dünya’da #smearforsmear hareketi olarak ilerleyen rahim ağzı kanserinde smear (bulaştırma) testinin önemine dikkat çekmek için başlatılan sosyal çalışma Türkiye’de desteklemek adına #rujunubulastir kampanyasını gerçekleştirdik. Amacımız, kadınların en önemli simgelerinden olan kırmızı ruju kişilerin dudaklarına sürüp bulaştırdıktan sonra çekilen video ve fotoğrafları paylaşarak rahim ağzı kanserine karşı farkındalık yaratmak ve ‘smear’ (bulaşma) testinin önemini sevdiklerine hatırlatmalarıydı.” diyor.

BRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_16.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_7.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_5.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_26.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_29.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_28.jpgBRIGITTE BARDOT İŞTE MASUM GÜZELLİK_3.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir