Büyük beden bikini modelleri

Deniz sezonunun başlamasıyla birlikte plajlara ve tatil beldelerine seyahatler başlamış hal böyle olunca bir çok kadını yakından ilgilendiren kilo problemi gündeme oturmuştur. Kiloları sebebiyle vücut hatlarına uygun bikini bulmak için arayış içine girmişlerdir.Bu yılın bikini trendlerini belirleyen stilistler büyük beden bikini modellerine kreasyonlarında ağırlık vermişlerdir.

Bölgesel kilo problemi olan bayanlar tercihlerini bikini yerine siyah renklerin ağırlıkta olduğu mayodan yana kullanmışlar ; askılı ,straplez ,tüllü korseli, modelleri tercih etmişlerdir.Korseli su tutmayan , geometrik şekilli ve desenli mayolar en çok rağbet gören ürünler arasındadır.Bikini modellerindeyse daha çok canlı renkler göze çarpmaktadır özellikle çiçekli, straplez bikini üstleriyle düz renklerde bikini altları kombinlenerek çekici bir görünüm yaratılmaktadır.Seksi bir görünüm yaratmak isteyen kadınlar yanları ipli bağlamalı veya tüllü tangalı modelleri tercih etmektedir. Bu yılın bikini kataloglarında ise düz renkler ve üçgen modeller dikkat çekmektedir .

Plajlarda göz doldurmak isteyen , ‘’ şıklığımdan ödün vermem ‘’diyen bayanlar bikinilerini büyük çantalarla kombinleyerek harikalar yaratmaktadır. Podyumlarda bikini tanıtımları yapan mankenlerde çeşitli aksesuarlarla farklılık yaratarak ürünlerin cazip hale gelmesini sağlamaktadır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir