Büyük beden gelinlik modelleri

Son zamanlarda gelinlik tasarımcılarının kafa yorduğu konuların başında geliyor büyük beden gelinlik modelleri ve firmalar çeşitli kreasyonlarla çıkıyor karşımıza

Kilolu kadınların vücut hatların uygun gelinliği bulmakta zorlandığı günümüzde önemli markalar bu konuda gerekli çalışmaları yapmaktadır. Farklı model ve bedenlerde tasarlanan gelinlikler geniş bir alıcı kitlisine ulaşmıştır.Kilo problemi yaşayan bayanların da korkulu rüyalar böylelikle son bulmuş ve düğün öncesinde yaşadıkları kaygı minimum seviyeye inmiştir.Büyük beden gelinliklerde her tarza uygun gelinlik modelini bulmak mümkün. Bunlardan tek omuzlu , askılı , kabarık , dantelli, balık , straplez modeller en çok rağbet gören modellerin başında yer almaktadır. Gösterişten hoşlanan bayanlar için ise taş işlemeli modelleri tercih etmektedir. Son zamanlarda büyüleyici bir faklılık yaratmak isteyen kilolu bayanlar transparan gelinlikleri giymekten çekinmemektedir. Bununla birlikte tesettür modellerde mağazaların vitrinini süslemekte kırık beyaz ve bej tonları harikalar yaratmaktadır.

Vücut tipinize en uygun gelinliği seçtikten sonra çeşitli aksesuarlar ve gelinliği üzerinizde daha gösterişli kılacak iç çamaşırı seçimiyle düğüne hazır olabilirsiniz. Unutmayın kilolu bir vücuda rağmen hayalinizdeki gelin kimliğine bürünmek hayal değil.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir