Büyük beden yazlık elbiseler 2016

Büyük beden yazlık elbiseler 2016 sezonu içerisinde cıvıl cıvıl, oldukça şık ve hareketli tasarımlar karşınıza çıkacaktır. Collezıne elbise modelleri sayesinde sadece günlük bir şıklık değil özel günler için kullanabileceğiniz tasarımlar sizleri bekliyor.

“V” yaka elbise modelleri genellikle yaz aylarında ve evde rahat etmeniz için oldukça idealdir. Hakim yaka, bebe yaka gibi kıyafetler giyemeyenler açısından yakasız elbiseler yer alıyor. Bebe yaka elbise tasarımları arasında oldukça şık ve baş tacıdır. Bebe yaka sezon içerisinde çok sık yer almaktadır. 2017 elbise tasarımları ile görenleri hayran bırakacak ve dantelin asaletini üzerinizde taşıyacaksınız.

Elbise tasarımı 2016 sezonunda tamamı pili, büzgülü tasarımlar çok fazla görülmektedir. Tül etekler ve belleri lastikli büzgüler çokça vardır. Ayrıca bu sezon ünlülerin bile tercih ettiği Beyaz şifon şıklığın göstergesidir. Beyazın asaletini taşımak için dünya markasına muhakkak göz atmalısınız. Verev elbiselerin belden sonra geniş olması önemlidir.

v yakalı büyük beden abiye modeli – Elbise Modelleri ve Abiye Modaquaz

v yakalı büyük beden abiye modeli - Elbise Modelleri ve Abiye

büyük-beden-abiye-elbise-modelleri Kilolular İçin Abiye Modelleri Modaquaz

büyük-beden-abiye-elbise-modelleri Kilolular İçin Abiye Modelleri

2016 Büyük Beden Yazlık Elbise Modelleri Modaquaz

2016 Büyük Beden Yazlık Elbise Modelleri

2016 Büyük Beden Yazlık Elbise Modelleri Modaquaz

2016 Büyük Beden Yazlık Elbise Modelleri

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir