Çalışan Bayanlara Özel Saç Örnekleri

İşe giderken fazla günlük saç kullanılamayacağının herkes farkındadır. Ancak fazla günlük saç kullanmayalım derken demode ve sıkıcı modellerden de uzak durmak gerekir.

Şimdi bakalım 2016 yılında çalışan kadın saç örnekleri neler. Sadece uçlara dalga verilmiş saç örnekleri bu yıl en çok kullanılan saç örnekleri arasında yer alıyor. Maşayla lüle lüle yapılmış saçlar yerine sadece uçlara dalga vermek size iş hayatında daha sade ve şık bir görünüm kazandırabilir. Düzgün bir şekilde tepeden atkuyruğu yapılmış saçlarda bu yıl iş hayatında en çok tercih edilen saç örnekleri arasında yer alıyor. Saçlar toplanmadan önce fön çekilirse daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yarım toplu saç örnekleri de bu yıl en çok kullanılan ofis saç örnekleri arasında yer alıyor. Bu model kıvırcık ve kabaran saçlara sahip kadınların da imdadına yetişiyor. Topuz saç örnekleri ise yıllardır günlük hayatta ve iş hayatında en çok kullanılan saçlar arasında yer alıyor. Ancak topuz deyince aklınıza özel davetlere ve düğünlere katılırken yaptırılan abartılı modeller gelmesin. Sade ve ensede yapılan topuzlar iş hayatı için daha uygun modeller olabilir.

En çok tercih edilen modeller arasında örgü saç örnekleri de yerini alıyor. Özellikle yan örgüler ofislerde kullanılmaya çok uygun saç örnekleri olarak görülüyor. Sıkı bir balıksırtı modeli veya daha baskın örgüleri de iş hayatınızda tercih edebilirsiniz.

Kısa saçlı kadınlar ise iş hayatında saçlarına hareket katmak için zigzaglardan yararlanabilirler. Son modelimiz ise yıllardır popülerliğini kaybetmeyen düz saç örnekleri. Günlük hayatta ve iş hayatında her zaman trend olan fönlü düz saçlar daha uzun süre popülerliğini koruyacağa benziyor.

Çalışan Bayanlara Uygun Saç Modelleri (1) | Hanımların Dünyası

Sayfa Bulunamadı Moda Sac Modasi Calisan Kadinlar Icin Sac Modelleri

ters ombre saç örnekleri » Kadın ve Moda Sitesi | Dantel ve Örgü ...

bir önceki yazımız olan en trend gelin saçı modelleri başlıklı

87. Oscar Ödül Töreni Saç ve Makyaj 2016 - 2k Moda | İkisi Bir ...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir