Çanta Üretiminde Lider

Çanta, günlük yaşamda kullanılan en önemli aksesuarlardan biri olarak 7’de 70’e herkesin favori eşyası. Bizde İstanbul Çanta imalatçı firma gençler çanta olarak çantanın her gün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çanta hem eşyalarımızı taşımaya yarayan hem de bir moda aracı olarak kimliğimizi yansıtan bir aksesuar olarak öne çıkıyor. Kimileri çantanın aslında sadece eşya koymaya yarayan rolü olduğunu düşünürken aslında çantanın bu rolünün bile gündelik hayatta ne kadar kurtarıcı olduğunu bilmiyoruz. Sadece moda olarak ele alındığında bile çanta işlevselliğinden bir şey kaybetmiyor ve biz bu iki durumu da göz önünde bulundurarak üretim yapıyoruz.

 

Üretim yaparken hem göze hem de kullanım sağlamlığına dikkat ederek çantalarımızı imal ediyoruz. Bunun için hep doru bir marka olmayı da daha en başından başardık. Hem kaliteli hem de ucuz çanta üretimin bir arada yapabilen nadir bir marka olarak modaya da ayak uyduruyoruz. Toptan olarak yaptığımız üretimler neticesinde Fudela model çantalar veya kadın çantalarında en fazla tercih edilen marka olmayı başardık. Marka olarak referanslarımız oldukça iyi. Bunlar için web sitemizi ziyaret edebilir hem de aynı zamanda geniş çevrim içim kataloğumuza da bir göz atabilirsiniz. Bütün çanta modelleri oldukça özgün ve en kaliteli dikişe sahip olarak üretiliyorlar.

İlginizi çekebilir. : http://genclercanta.com/spor-ve-seyahat-cantalari

 

Çanta üreticileri türkiyenin her ilinde  popüler bir firma olduğumuzu da belirtelim. Bu ilde de her türlü toptan promosyon veya diğer toptan alımlarınız için en iyi ve ne ekonomik firma olmayı başardık. Toptan çanta çeşitlerimiz sırt çantaları, set olarak satılan çantalar, plaj çantaları ve özel sipariş üzerine yapılan toptan üretimleri olarak çeşitleniyor.

Bebek çantaları, okul ve anaokulu için çantalarda da çanta imalatçıları kategorisinde her zaman bir numara olmayı başarıyoruz. Başarımızın sırrı hem Türkiye hem de yurt dışı için çalışmamızdan kaynaklanıyor. Çantalarımız Avrupa standartları baz alınarak üretiliyor ve yıllara meydan okuyan eşyalar olarak uzun süre kullanım için üretiliyorlar. 20’den fazla kategori ile ürettiğimiz bu çantaları görmek için online kataloğumuza göz atabilirsiniz.

Daha fazlası için www.genclercanta.com sitesini ziyaret ediniz.

 Çanta Üretiminde Lider_0.jpgÇanta Üretiminde Lider_9.jpgÇanta Üretiminde Lider_10.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir