Çekyat kanepe modelleri 2017

YENİ SEZON YENİ RENKLER

Ev dekorasyonunda aksesuardan mobilyaya, yerli ve yabancı tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı, Mimar Emre Arolat’ın projelendirdiği Addresistanbul’un genel müdürü Derya Devrim ile hem Addressistanbul’un içini dışını hem de yeni sezonu konuştuk.

Sizin için “ev” ne demek?

Benim için ev; dış dünyanın karmaşasından insanı koruyan bir kabuk; sıcaklık, huzur ve konfordur. Hayal dünyamızda kurguladığımız dünyayı, gerçek dünyada evimizde kişiliğimizi yansıtan bir ayna olarak kullanıyoruz. Bu özel alanımızı, kendimizi en iyi anlattığımız eşyalarla dekore ettiğimiz zaman; orası ev değil bizim için yuva oluyor.

Bir evin “olmazsa olmaz aksesuarları” sizce nelerdir?

Benim için olmazsa olmaz parçalar aydınlatma ve halıdır. Aydınlatma, evi tamamlayan dekoratif bir parça; özellikle şık tasarımlarla birleşmesinin eve farklı bir büyü kattığını düşünüyorum. Halı, evin havasını bir anda değiştirir. Doğru tercihler, görsellik ve işlevsellik ile son dokunuşu yapmış oluyorsunuz. Addresistanbul’da kimler var? Türkiye’de sadece addresistanbul’da yer alan mağazalar hangileri?

Bakara, Bir İmza, Biscuit, Casa, Chandellier De Tina, Coastal Living, DC Panel, Deco-rise, Dekortaş Şömine, Delicious, Dream Home, Estetik Dekor, Kartell, Loominology, MOBI, MOBI Archesa, Molteni& CI DADA, New England, Nil Ata Interiors, OKA, Parete Stone, Sedef Mum, Studio Punto ve T&S Interiors mağazaları yer alıyor. Türkiye’de sadece addresistanbul’da Casa International, Statü, Mis En Demeure, Diseno, Hamam, Loominology, Biscuit, Estilo, MyWallpaper gibi dünyaca ünlü markaların satıldığı mağazaları da ziyaretçilerle buluşturuyoruz.

Çekyat – Kanepe Modelleri 2016 | Mobilya Modelleri Modaquaz

Çekyat - Kanepe Modelleri 2016 | Mobilya Modelleri

2016 Kanepe Modelleri ve Fiyatları Ev Dekorasyonu Modaquaz

2016 Kanepe Modelleri ve Fiyatları |Ev Dekorasyonu

2016 İstikbal Kanepe Modelleri Ve Fiyatları  Dekorasyon Fikirleri Modaquaz

2016 İstikbal Kanepe Modelleri Ve Fiyatları | Dekorasyon Fikirleri

2016 İstikbal Kanepe Modelleri Ve Fiyatları  Dekorasyon Fikirleri Modaquaz

2016 İstikbal Kanepe Modelleri Ve Fiyatları | Dekorasyon Fikirleri

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

34 − = 28