Cilt yenileme yöntemleri

BAŞTAN AYAĞA

Cildinizi doğal içerikli ürünlerle arındırın, canlandırın ve nemlendirin.

1. içeriğindeki üzüm, amber çiçeği, susam ve argan yağlarıyla cildi besliyor. Divine Scrub vücut peelingi, CAUDALIE, 80.

2. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan sabun renklendirici boya, hayvansal yağlar ve paraben içermiyor.

Saf zeytinyağı sabunu, LE PETIT MARSEILLAIS, 9.90.

3. Aloe vera ve Afrika karite yağıyla tolerasyonu düşük ciltleri bile yatıştırıyor ve yoğun nemsağlıyor.

Everyday Soothing el ve vücut losyonu, HERBALIFE, 28.

4. Shea yağıyla cildi besliyor, hızlandırılmışdetoks etkisiyle vücudun su tutmasını engelliyor ve cilt tonunu iyileştiriyor. Detox BodyTreatment detoks etkili besleyici vücut köpüğü, FILORGA, 110.

5. Hindistan cevizi yağı, turunç ve zencefil özleriyle enerji veriyor. Extra Energising turunç ve zencefil özlü duş jeli, BURT’SBEES, 59.

DOĞAL TAKVİYELERLE İYİ HİSSEDİN

Sindirim veya bağırsak sorunları olanlar her sabah bir bardak aloe özlü su içerek şişkinlikten kurtulabilir. Suyun içeriğindeki zengin sakkaritler bağırsak çeperine yapışarak koruyucu bariyer oluşturur ve zararlı maddelerin emilimini engeller. Ayrıca pozitif bakteri florasını uyararak besinlerin emilimini artırır. Temiz bir bağırsak sağlığın ve güzelliğin de ilk adımı. Bu yüzden keten tohumuyla süt fermantasyonu olan kefir karışımı gibi “büyükanne ilaçları”, aslında vücudu yormadan temizleyen mükemmel doğal takviyeler.

Derinlemesine detoks için 21 gün yeterli: ilk hafta kahvaltıda bir kaşık ince çekilmiş keten tohumunu 100 mİ. kefirle karıştırarak için, ikinci hafta iki kaşık ince çekilmiş keten tohumunu 100 mİ. kefirle karıştırın ve

üçüncü hafta üç kaşık keten tohumunu 150 mİ. kefirle karıştırın. Bu reçete cildinizi tazelerken aynı zamanda şişkinliğinizi alır, kilo vermenize yardım eder. Ayrıca mineral, tuz ve B vitamini açısından zengin keten tohumu, saçları ve tırnakları da güzelleştirir.

DIŞTAN DA GÜZEL

Deniz bitkilerinin ve yosunun yenileyici etkilerini aromaterapi aktif maddeleriyle birleştiren Elemiş Aroma Spa Ocean Wrap bakımı, vücudu içten dışa toksinlerden arındırıyor ve derinlemesine temizliyor. 75 dakika süren uygulamada, aromatik yağlar ve ılık deniz yosunu karışımından oluşan vücut maskesi tüm vücuda sürüldükten sonra folyoyla çok baskı uygulamadan sarılıyor (www.sandaspa.com).

SAĞLIK Modaquaz” src=”http://modaquaz.com/wp-content/uploads/2016/04/ameliyatsiz-cilt-yenileme-mucizesi-dermaroller-haberler-saglik.jpg” alt=”Cilt yenileme yöntemleri”/>

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir