Dar pantolon modelleri

Rahatlığın ve şıklığın aynı anda simgesi olabilen pantolonlar modanın en alamod modellerindendir.Hem erkeklerin hem kadınların gözdesi olan pantolonlar hemen, hemen bütün mağazaların ve markaların en gözde ürünleri arasında ye almaktadır.

Kadınlar son dönemlerde yüksek bel , bilek boy ve desenli pantolonları tercih etmektedir.Bu pantolonlar kişilere kombine göre şık veya spor görünüm vermekte kişilere farklı renk seçenekleriyle canlılık katmaktadır. Özellikle dar pantolon modellerini stiletto ayakkabılarla tamamlayan bayanlar çekici ve elegan bir tarz yakalamaktadır.Yazlık olarak ise günlük yaşamada uygun geniş kesimli ve desenli pantolonlar ile süper skinnyler vitrinlerde sergilenmektedir.

Erkekler için ise pantolon daha fazla öneme sahiptir. Özel günlerde ve günlük hayatta sürekli giyilen kıyafetlerden olduğu için pantolon seçiminde bayanlardan daha titiz davranmaktadırlar . Dünyaca ünlü markalar çeşitli ve kaliteli ürün seçenekleriyle erkeklerin ilgi odağı olmaktadır. Yapılan araştırmalar erkeklerin pantolonlarda eskinin aksine günümüzde canlı renkleri tercih ettiğini göstermektedir.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir