Dekolte Elbise Modelleri 2017

YENİ SEZON OMUZLAR FORA SOFİSTİKE SEKSAPEL

Vücudun bir parçasını göstermek her zaman o görünümü daha da ilgi çekici kılmıştır. Dekoltenin omuzlara yükseldiği sezonda, seksapel bu defa daha cazibeli ve esrarengiz. Peplumla buluştuğu nokta, resmen bir bahar harikası!

YENİ SEZON BLUE JEANS DAHA TAZE Chanel ve McQueen’in kraliyet statüsüne çıkardığı denim, en görkemli dönemini yaşıyor. Sıradan denim parçaların yerini, işli, patch-work ve doku denemeli olanlar alıyor. Özellikle rahat kesimler ön planda. Öte yandan kadınsı duruşlara sahip parçalarla denim, vücudu farklı şekilde sarmalıyor.

STİL YENİ SEZON VOLÜM VE VOLAN LATİN RÜYA

Sezon trendlerinin en gözde parçaları fırfırlı olanlar. Dişiliğin altını çizen detayların başında gelen fırfır ve peplum, Latin kadınlarının romantik ve ateşli ruhunu tek vücutta buluşturuyor, dişiliğe taze bir görünüm getiriyor.

SINIRSIZ ÇİZGİ YENİ NESİL BRETON

Dikey, yatay ama kesinlikle sıradan değil! Sezonda en çok karşımıza çıkan çizgili parçalar, bazen bir üstte çoğu zaman da tek parçalarda karşımıza çıkıyor. Çizgili uygulamaların dikkat çeken yanı rengarenk olmaları.

Streetwear’ın sezonlardır devam eden etkisi, yeni sezonda da hakim. Sokak modasının rahatlığı, hip-hop ruhu, spor parçalar ve doksanlar trendiyle bir arada Cool ama en cesaret gerektiren trendi deneyecek kadar maceracı mısınız?

Koleksiyonlarını aşktan ilham alarak yaratan Pandora, Sevgililer Günü için özel bir seri hayata geçirdi. Böylece kendi stilinizi trendlere uygun bir biçimde tamamlarken aşk dokunuşlarını da üzerinizde taşıyabileceksiniz.

Pandora aşka duyarlılığını her bütçeye uygun seçenekleriyle de size kendi bileziğinizi tasarlama fırsatı sunuyor.

Dekolte Elbise Modelleri 2017 _0.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _6.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _1.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _21.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _16.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _24.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _5.jpgDekolte Elbise Modelleri 2017 _3.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir