Deri Ceket Modelleri 2017

Custom Rebels bir deri ceket

LESS IS MORE

Başlıkta eliyor ki, az daha çoktur! Kulağa karmaşık gelebilir ama inanırı hiç değil! Yeni yılda hayatınızdaki, yaşam alanlarınızdaki fazlalıklardan kurtulmayı deneyin. Ve mesela işe gardırobunuzdan başlayın. Bize bu konuda cesaret uerecek üç farklı tarza sahip isimle tanışın.

Custom Rebels bir deri ceket markası. Yalnız bu tasarımları sadece birer deri ceket olarak nitelendirmemek gerek. Üzerlerindeki resimler, yazılar ve ikonlarla hepsi neredeyse birer sanat eseri gibi. Duygu, Custom Rebels’in kurucu ortağı ve tasarımcısı. Bir sürü deri ceketi var ve bir sürü montu ve bir sürü paltosu… Bunların düzeni ve bakımı konusunda önerilerine güveniyoruz.

Dış giyim senin için ne kadar önemli? Kaç tane deri ceketin var mesela?

Şu an çok fazla deri ceketim var! Dış giyim bence neredeyse iç giyimden daha önemli. Günlük hayatta kat kat giyinmeyi çok seviyorum. Ceketlerini, paltolarını neden eşeklere asıyorsun?

Kıyafetlerinizi bir süre sonra unutmamanız için gözünüzün önünde olmaları gerekir! Dönem dönem bazı parçaları eşekler sayesinde ön plana çıkarıyorum, bazı parçaları gardırobuma koyarak daha arka plana atıyorum. Bu yüzden hem bir dolabım var, hem de askı ve açık raf sistemi var odamda.

Eşekler dekorasyonun birer parçası mı peki?

Evet, mekanda artistik durdukları kesin. Eşekler bence tasarım anlamında odayı güzelleştiriyor.

Deri ceketlerinize ve diğer dış giyimlerinize bakım yaptırıyor musunuz?

Evet, birçoğuna sezonluk bakım yaptırıyorum. Onları kuru temizlemeye gönderdikten sonra eşeklere asıyorum ya da gardırobuma kaldırıyorum.

Deri Ceket Modelleri 2017_0.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_1.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_15.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_6.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_2.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_11.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_4.jpgDeri Ceket Modelleri 2017_14.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir