Derimod Bu Yılda Çok Şık

          Derimod ayakkabı modellerine bakıldığında şu sıralar mevsime uygun olarak vitrinleri  sandaletlerin, babetlerin, terliklerin süslediği görülmektedir.Son dönemlerde bayanların ilgi odağı olan babetlerin çeşitli renk ve modellerini bu mağazalarda görmek mümkün.Rahatlığı ve şıklığı birlikte yakalama olanağı veren babetlerde  beyaz ve tonları hayli popüler olmuş durumda. Eteklerle ve gerek dar  kesim gerek bol kesim pantolonlarla kombinlenen babetlerin kalitesi ise tartışılmaz .
        Vitrinde dikkat çeken bir diğer ürün ise sandaletler.Bayanların genellikle şortlarla erkeklerin ise  kaprilerle  yoğun olarak kullandığı sandaletler terliklerle birlikte  tatile gitmek için hazırlık yapanların valizlerinde  olmazsa  olmazlar arasında.Her mevsime damgasını vuran Derimod stilistleri daha şimdiden kış trendlerini de oluşturmuş durumda. Hakiki deriden yapılmış botlar , her tarza uygun çizmeler, birbirinden şık ayakkabı modelleriyle Derimod ürünleri  hem erkekleri hem kadınları cezbediyor.Birçok renk ve çeşitle müşterilerinin ilgi odağı haline gelen ürünler internet üzerinden online olarak da satın alınabiliyor.
Türkiye‘de çok sayıda mağazası bulunan Derimod  ayakkabı ürünlerinin yanında ayrıca  birbirinden faklı deri kıyafetleriyle de dikkat çekmektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu marka özverili çalışanları ve vizyonuyla müşterilerinden büyük övgü almaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir