Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

LÜKS VE STİL SAHİBİ DÜĞÜNLER

Kendi deyimleriyle aynı zevke, stil e ve iş tutkusuna sahip iki arkadaş olarak bakış açılarını Aytül & Yonca’da buluşturmaya karar verdiklerini anlatan iki ortak, Moda ve lüks konusunda geçmişten gelen birikimimizi yaptığımız tüm davetlere rafine bakış açısıyla aktarabilmemiz bizim en önemli farkımız diyorlar.

Jeff Leatham’la efsane düğünler

Tüm davetlerimiz için i kapsamına göre yurt d birlikte çalıştığımız birSubim var. Dünyanın en önemLi lük markalarının davetlerinin kreatif yönetmenliğini yapmış Fransız kreatif direkt bunlardan biri. Ayrıca dünyanır en önemli çiçek tasarımcısı olan ve günümüzün çiçek tasarım anlayışını değiştirip ikonik hale getiren Jeff Leatham’ın da Türkiye temsilcisiyiz. Düğünlerimizde Jeff Leatham’le çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Onun elinin dokunduğu her düğün bambaşka bir boyuta geçiyor ve efsane haline geliyor.

3KMARRIAGE rehber

SADE KONSEPT İÇİN SADE GELİNLER Bizim için en önemli unsur gelin ve damadı tanımak ve anlamak için onları çok iyi dinlemek. ilk organize edilmesi gereken unsur mekan. Sonrasında düğünün gerçekleşeceği yer, tarih ve zamana göre istek ve hayalleri gerçekleştirmek üzere çalışmaya başlıyoruz. Mekan, düğünün tüm konseptini belirlediği için önemli bir detay. Gelinin gelinlik seçiminde bile mekan büyük rol oynar. Öyle ki salaş ve doğal konseptlerdeki düğünlerde gelinlere sade modellerden yana seçim yapmalarını öneriyoruz. AÇIK HAVA DÜĞÜNLERİNDE ALTERNATİF İÇ MEKAN Açık havada yapılan kutlamalar aylar öncesinden rezerve edildiğinden, tahmin edemediğimiz hava şartları kötü sürprizler yapabiliyor. O yüzden açık hava düğünlerinde çifte her zaman alternatif bir iç mekan planı söylemelerini öneririz. Bugüne kadar 20’den fazla farklı konseptte düğün organizasyonu yaptık. Düğünlerde projenin oluşması, geliştirilmesi, çifte sunulup onaylanması birkaç ay sürebildiğinden, ayda dört organizasyondan fazlasını üstlenmiyoruz.

www.morievents.com

“İŞE MEKANI BELİRLEYEREK BAŞLAYIN!”

Deneyim ve hayallerini paylaşmak üzere Mori Events’i kuran beş arkadaş, Belli kalıplar kullanmadan, var olan yerine müşterinin hayalinin ona özel tasarlaması üzerine çalışıyoruz. Diğer organizasyon firmalarından bizi ayıran en önemli özelliğimiz çalışma şeklimiz diyorlar.

Beykoz Kundura’da gerçekleştirdiğimiz düğün, yaşadığımız en ilginç tecrübelerden biriydi. Film platosu ve eski bir lastik fabrikası olan mekanın dokusunu şık dokunuşlarla tekrar yorumladık. Misafirler alandan ayrılmak istemedi. Düğün sabah saatlerine kadar devam etti. tüyolara dikkat

Gelin buketi: Düğünür gerçekleşeceği mekan, düğünün teması ve gelinlik modeline göre tercih edilmeli. Son zamanlarda tek cins çiçekten, mesela şakayıktan yapılmış ve birçok farklı çiçekle bitkinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş buketler revaçta.

Masa süsleme: Düğünün tarzını belirleyen unsurdur.

Sadece çiçek ve mum kullanımı yerine farklı objeler, altyapı ve tekstil malzemeleri kullanarak masaları farklılaştırıp kişiselleştirmeyi seviyoruz.

Müzik: Ç iftlere müzik seçimlerini konukların yaşlarına göre yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Sonuç aynı olsa da bir düğüne giden yol geleneklere göre değişiklik gösteriyor. 3K uluslararası edisyonlarına sordu: sizin oralarda bu işler nasılyürüyor? derleyen: serlî gazer boyaci

Düğün hikayeleri her zaman ilgi çekici olmuştur. Bir de bu hikayeler hiç bilmediğimiz kültürlere aitse… Beş ülkenin düğün ritüellerini anlatmak için İtalya, Almanya, Hong Kong, İsveç ve Meksika’daki 3K editörleri geleneklerini kaleme aldı.

Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?_2.jpgDüğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?_6.jpgDüğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?_3.jpgDüğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?_0.jpgDüğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir