Dünyanın En Kaliteli Dondurmaları

Memnun edilmesi zor bir insan mısınız ve sizi beklenmedik lezzete sahip bir dondurmayla şaşırtmak güç mü? Deneysel karakterin önde gideni bile olsanız Angelato bunu başarabilir. Zeytinyağı, havuç, cevizli parmesan; her şey kendi meşrebince müthiş lezzetli. Prag’da Angelato olmadan bir yaz hayal edebiliyor musunuz? Rytirska Caddesi’nde veya Ujezd’de buluşalım!

Sıcak ve güneşli eylül devam ederken, dondurma keyfini muhteşem hale getirmeye ne dersiniz?

Sizin için Prag’ın en lezzetli dondurmalarına ilişkin bir kılavuz hazırladık. İştahınızı biraz daha kabartmak için sevdiğimiz tatları yeni koleksiyonların göz kamaştıran mücevherleriyle süsledik. Dondurmanın günah dolu dünyasına hoş geldiniz!

Dondurmayla ilgili en olmayacak rüyanızı mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Ev yapımı çıtır kurabiyeler, muhteşem bir dondurma ve Charlie’nin çikolata fabrikasına yaraşır güzellikte soslarla bunu yapabilirsiniz. Krizikova Caddesi’nde sizi lezzetli dondurmalı sandviçler bekliyor. Bu lüks dondurma deneyimini asla unutamayacaksınız.

BOL ÇİKOLATALI KURABİYE VE MANGOLU SORBE ZMRZLÎNAR

İnsanın kalbine giden yolun midesinden geçtiğini Zmrzlinar’dan daha iyi doğrulayan bir yer bulamazsınız. Her yeri kaplayan meyve kokusu kuyrukta beklerken bir an önce dolaptan çıkacak dondurmayı tatma arzunuzu kamçılayacak. Zmrzlinar, Tuchlovice kökenli bir aile şirketi. Gizli tariflerinin geçmişi Birinci Cumhuriyete kadar gidiyor ve yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanıyorlar. Zmrzlinar’ı Prag’da Slezska Caddesi’nde bulabilirsiniz.

Bu dükkana her gidişinizde, aroma seçimlerini hayli sık değiştirdiklerinden, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

CREME DE LA CREME

Gözlerinizi kapayın, bir ısırık alın ve kendinizi bir İtalyan yazında bulun. Creme de la Creme’in dondurmacıları dünyanın en yumuşak ve leziz dondurmalarını yapmayı İtalya’nın büyük ustalarından öğrenmiş. Aralarında mutlaka kendi favorinizi bulacağınız bu büyüleyici lezzetler, bir yandan dilinize bayram ettirirken diğer yandan ruhunuzu neşe katacak. Prag’ın Husova Caddesi’ndeki Creme de la Creme’e mutlaka uğrayın, dondurmalarının.

Soldaki elde (sağ el): Pırlanta ve ametist yüzük, ALO DIAMONDS, 229567 CZK. Pırlanta ve ametist yüzük, ALO DIAMONDS, 482457 CZK. Pırlanta, kırmızı kuvars ve pembe safir yüzük, ALO DIAMONDS, 324431 CZK.

Sağdaki elde (sol el): Pırlanta, ametist, turmalin ve perido bilezik, ALO DIAMONDS, 264105 CZK. Yüzük, Panter koleksiyonu, ROBERTO COIN, 353600 CZK. Yüzük, Art Deco koleksiyonu, ROBERTO COIN, 157700 CZK.

Dünyanın En Kaliteli Dondurmaları_2.jpgDünyanın En Kaliteli Dondurmaları_5.jpgDünyanın En Kaliteli Dondurmaları_11.jpgDünyanın En Kaliteli Dondurmaları_3.jpgDünyanın En Kaliteli Dondurmaları_9.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir