En güzel gelinlik modelleri

Düğün günleri şüphesiz gelinlerin en özel günleridir ve her gelin bu özel günde hayal ettiği güzelliğe bürünebilmek için bir takım hazırlık evresinden geçer .
Düğün öncesi süreçte gelinlerin üzerinde en çok durduğu konuların başında gelinlik seçimi gelmektedir. Gelin adayları bu konuda oldukça seçici davranmakta , firmalarda isteklere cevap verebilmek adına oldukça titiz çalışarak her tarza uygun birbiriden şık tasarımlar yaratarak en güzel gelinlik modellerini alıcılara sunmaktadır . Alıcılar ise bütçe düğünün yapılacağı mekan ve moda gibi kriterleri dikkate alarak kendilerine uygun gelinliği seçmektedir.

Son zamanlarda yaz ayları olması nedeniyle gelinliklerde organze , sate ve oryandı gibi kumaşlar sıklıkla tercih edilmektedir. Öte yandan gelinliklerde yumuşak tüyler inciler çeşitli taşlar ve işlemelerle büyüleyici ve zarafet dolu görünümler yaratılmaktadır .

Gelinlikleri tamamlayan en önemli parça olarak kabul edilen duvak kısımlarında ise gelinliğin modeline göre kuş kafesi , mantilla , şapel tipi , katedral tipi gibi duvaklar tercih edilmektedir.Uygun ayakkabılarla yüz yapısına uygun saç ve makyaj gelinlik konsepti tamamlanmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir