Yaz Geldi Saçlar Kısalsın!!!

En güzel kısa saç örnekleri için bakıldığında en çok çeneye doğru uzayan önden uzun arkadan kısa olan örneklerin yaygın olduğunu görmek mümkündür. Bu saç modeli hemen hemen bütün yüz tiplerine uygunluk sağlar. Ama en güzel giden yüz tipi ise yuvarlak yüz tipidir. Onlara hem daha şıklık katar hem de yüzlerinin daha zayıf görünmelerini sağlayacak bir modeldir.

Kısa saç örneklerinde en güzel kesimler için tabi ki değişilmez katlı kısa kesimlerdir. Kulak memesi hizasında olan bu kesimler yazın sıcak ayları için değişilmez bir rahatlık olacaktır. En güzel kısa saç örneklerinden biri de saçın bir tarafının uzun bir diğer tarafının kısa bırakıldığı saç örnekleridir. Bu çok daha modern ve aynı zamanda çok cool bir hava katacaktır.

Daha tarz bir hava yaratmak isterseniz o zaman da saçın bir kısmı uzun diğer kısmı kazıtılmış olan modeller vardır. Bunlar dünyaca ünlü sanatçılar tarafından kullanılarak halk arasında da kullanım alanı bulmuş değişik ve marjinal saç örnekleri arasındadır.

Eğer ben klasik görüntümden şaşmak istemiyorum diyorsanız o zaman da klasik kısa katlı kesimleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kısa saç örneklerinde en güzel modeller arasında gösterilen bir diğer model ise saçın arka kısmı uzun ve çok daha yandan kesilmiş olan modellerdir. Bu modeller ile modern bir görünüm kazanacaksınız.

2015 En Güzel Kısa Saç Modelleri

Kadın Kısa Saç Modelleri ve Kesimleri 2015 » En güzel Kısa saç ...

2015 En Güzel Kısa Saç Modelleri

arkası kısa önü uzun kısa saç modeli bayanlara bakın yaptırın

saç kesimleri, en beğenilen kısa saç modelleri, en güzel kısa ...

En güzel yandan ayrılmış kısa saç stilleri örnekleri

2015 En Güzel Kısa Saç Modelleri

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir