En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Evlilik planları yapan, düğün için binbir türlü denklemi çözmeye çalışan arkadaşlar, boşu boşuna canınızı sıkmayın, bu işi profesyonellere bırakın. Özel günleri unutulmaz kılmak kolay bir iş değil. Örneğin bozulmuş bir ıstakoz muhteşem d akıllarda kalan tek detayı olabilir sahibi olmadığınız bir alanda eşsiz bir organizasyona imza atmanız gerekiyorsa yardım almanız şart. Sizler için gözümüze çarpan düğün organizasyonu yapan üç butik şirket seçtik. Bu insanlar masa düzeninden çiçek seçimine, saç ve makyaj için isim önerilerinden gelinlik seçiminize kadar sizlere yardımcı olabilecek insanlar. Diyeceğim o ki kapılarını çalmayı ihmal etmeyin.

Organizasyonun sağlığından sonra bir gelin için ikinci önemli madde ne olabilir? Tabii ki doğru gelinliği seçmek. Ve o gelinliğin içinde hem rahat hem de eşsiz hissetmek. Gelinle tasarımcısının ilk buluşması ve gelinliğin hazırlık aşaması aslında en keyifli zamanlar. Biz de Türkiye ve yurt dışından 11 ünlü modacıya, gelinlerinin hayallerindeki gelinliği nasıl yarattıklarını sorduk. Gelin adaylarının okumasında fayda var.

Gelinle tasarımcının ilk buluşması ve gelinliğin hazırlık aşaması, en az gelinliğin son hali kadar heyecan ve ilham vericidir. Türkiye ve yurt dışından 11 ünlü modacı, gelinleriyle birlikte rüya elbiseyi nasıl yarattıklarını anlatıyor. Bize de bu serüveni keşfe çıkmak düşüyor.

En İyi Düğün Organizasyon Firmaları _1.jpgEn İyi Düğün Organizasyon Firmaları _5.jpgEn İyi Düğün Organizasyon Firmaları _2.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir