EN İYİ FONDOTENLER

FONDOTENIN ÖTESİNDE

Birçok kadın hayatının bir döneminde kusursuz fondöteni aramakla meşguldür. Bizim için bu dönem artık sona erdi. Çünkü Wes Saint Laurerıt Touche Edat Le Teint ile tanıştık. Pürüzsüz bir ten yaratmakta oldukça iddialı olan bu fondöten yüze uyumuş, dinlenmiş efekti veriyor. Favorimiz! 180 TL

sezonun makyaj podyumlardan Marchesa Kadife gibi

1. PHYTOLIUM 4

Erkek tipi kronik yani daha çok genetik sebepli saç dökülmelerinde etkili. Hem saç dökülmesi karşıtı, hem de yoğunluk artırıcı.

2. PHYTOCYANE

Dönemsel sebeplere bağlı kadın tipi dökülmeler için etkili. Aynı zamanda saçları n daha hacimli, parlak ve kolay şekil almasını sağlıyor.

Bitkisel içerikli formülüyle saçların beslenmesini ve yenilenmesini sağlayan Phyto saç bakım üi’ünleri, dökülmelere karşı sunduğu etkili çözümleriyle biliniyor. Sonuç: Dökülmeyen, sağlıklı ve güzel saçlar.

Kelime anlamı, Yunancada bitki anlamına gelen Phyto, gücünü bitkilerden alıyor. Bu da markanın en ayırt edici özelliklerinden biri. Saçlara doğanın gücüyle bakım yapan, sağlık ve güzelliği bir arada sunan Phyto’nun şampuan, maske, serum gibi farklı ürün çeşitleri mevcut Fark yaratan ve en etkili ürün gruplarından biri saç dökülmelerine etkili Phyto serumları. Sağlıklı ve ışıl ışıl saçlar için öncelikle saç derisini beslemek çok önemli. Bu durumda Phyto saç serumlarıyla sorunun temeline inerek güzelliğinizi koruma altına alabilirsiniz. Yetkili eczanelerde.

EN İYİ FONDOTENLER_0.jpgEN İYİ FONDOTENLER_6.jpgEN İYİ FONDOTENLER_4.jpgEN İYİ FONDOTENLER_5.jpgEN İYİ FONDOTENLER_2.jpgEN İYİ FONDOTENLER_1.jpgEN İYİ FONDOTENLER_3.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir