En moda ayakkabı trendleri

En moda ayakkabı trendleri ;bu yıl revaçta olan dantel ve güller vazgeçilmezlerden . Bayanların ayaklarında çok şık duran çiçekli ve dantelli tüm ayağı kavrayabilecek yüksek topuklu ayakkabılar 2016 yılının en gözde örnekleri. Sivri burun topuklu ayakkabılar her sezonun olduğu kadar bu sezon da yerini almaktadır. Ayakkabı Trend yüksek topuklu ve sivri burun ayakkabıların olduğu kadar, her renk ve modelde babetler de,bayanların gözdesidir. Cıvıl cıvıl renklerde çiçek desenleri ile bezenmiş son moda 2016 En moda ayakkabı trendleri  bayanların yeni gözdesi .Kırmızı, sarı ve beyaz ,mavi sezonun vazgeçilmez renkleri .Leopar desenli ,her renkte yüksek topuklu ayakkabılar şıklık ve zarafet yarışında ki bayanların yeni gözdesi .

2016 En moda ayakkabı trendleri arasında metalik renkli ayakkabılar bayanların yeni gözdesi. Metal renk her tür kıyafete uyum sağladığından gerek sivri topuk gerekse salaş sandalet tarzı ayakkabılarda kullanılsın her daim bayanların  ayağında şık ve zarif duruyor. Uzun boylu bayanlar için hafif topuk yılın en güzel sürprizi , paletlerden daha şık duran ve uzun boylu bayanların yeni gözdesi .

Transparan ayakkabılar, bağcıklı  ,sivri burun, yılan derisi , bilekten bağlı , görünümlü ayakkabılar  moda ayakkabı trendleri arasında yer almakta. Farklı tasarım ayakkabı topukları ,bir sanat eseri görünümdedir.Ayakkabı topuğuna tarihi  sutunlarda ki görünümü vermekte ayakkabıyı giyen bayanlarda sanatsal bir şıklık  oluşturmaktadır. Sütun şeklinde topuklu ayakkabılar genellikle toplantılarda ve balolarda bayanların ayaklarında görmek mümkün olsa da sokaklarda bu tarz ayakkabılar henüz yerini alamamıştır.

Sokaklarda mule topuklu terlikleri görmek mümkün   moda ayakkabı trendleri arasında hemen hemen her bayanın ayağında bulunan topuklu terlikler hem şık hem rahat seven bayanların tercihi , bu yıl vazgeçilmezleri minik çiçekli terlikler cıvıl cıvıl renklerde zaten çiçek görünce bayanlar o ürünü hemen alırlar ve dolaplarında görmek isterler. Püsküllü terlikler çok şık ve rahatlığıyla bu yaz ve 2016 de en çok göreceğimiz modellerden olacaktır.Bir bayana hediye alacaksanız   en moda trend ayakkabı alın .

2015 yeni bayan ayakkabı modelleri beklenenleri fazlası ile ...

Sezonun En moda ayakkabı trendleri – club.goldmaster.com.tr

TAKTAKIŞTIR GİY YAKIŞTIR: Platform Ayakkabı Modelleri 2013

en-son-moda-nike-spor-ayakkabı-modelleri - FİX KADIN

Moda ayakkabı modelleri | En moda ve En Yeni Giyim Trendleri

beyaz en güzel moda ayakkabılar - Kadın bayan ayakkabı modelleri ...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir