En Yeni Sosyal Medya Fenomenleri

Sosyal medyanın gücüyle birlikte yepyeni yıldızlarımız oluyor. Onlar gençliklerini bu büyüyle yaşıyorlar. Ne istediklerini çok iyi bilen yeni yıldız adayları sahip oldukları gücün de farkındalar! bağlan keskİn

Genç oyuncuların günümüzde avantajları büyük. Çünkü sosyal medya diye bir olgu var! Sinemadan ve televizyondan izlediğimiz bu altı oyuncunun sosyal medyadaki grafikleriyse hep yukarı yönde. Kariyerlerinde bunun verdiği rahatlıkla başarıya ulaşmaları da kolay. Yeteneklerini gösterebilecekleri farklı platformlar var. Sosyal medya onları sadece oynadıkları karaktere hapsolmaktan kurtarıp takipçileriyle daha kolay buluşturuyor.

Dilan Deniz (21)

Büyülü aura İlk nerede gördük? Tatlı Küçük Yalancılar adlı ‘Pretty Little Liars’ uyarlamasında. Favori Hollywood yıldızı kim? Meryl Streep Karakteristik özelliği? Herkesin farklı yönlerinin onları birbirlerine yaklaştıran şey olduğunu düşünmesi. Sırada ne var? İkinci kitabını bitirmek. Bodrum’da yeni başlayacak dizisi için çok çalışmak.

Deri ceket, Zeynep Tosun, Showroomist 12.400 TL Sweatshirt, Mavi 79,99 TL Elbise, Zeynep Tosun, Showroomist 8.700 TL Yüzük, Swarovski 620 TL

İlk nerede gördük? Kırgın Çiçekler adlı dizide. Favori Hollywood yıldızı? Tilda Swinton Karakteristik özelliği nedir? içindeki cevheri çıkarabileceği mesleği bulması. Sırada ne var? Hayalleri, hedefleri ve geleceği konusunda hayata güveniyor. Bu yüzden biraz kaderin getireceklerini bekliyor.

Ceket (3’lii takım) Vintage by Lulu, Difashionbranding 1.100 TL Sweatshirt, Mavi 79,99 TL Tişört, Moschino, Beymen 615 TL Pantolon, Academia, Beymen 465 TL Şapka ve kolye, editöre ait

Şeyda Sözüer (23)

Çok iddialı İlk nerede gördük? 66. Berlin Film Festivali’nde yarışacak Rauf isimli filmde. Favori Hollywood yıldızı? Emma Watson Karakteristik özelliği? İşi konusundaki doyumsuzluk. Sırada ne var? Dergiciliğe moda editörü olmak için başladı ancak kendisini oyunculuk yaparken buldu. Bu yüzden sıradakinin sürpriz olmasını istiyor.

Nilay Duru (29)

Güçlü mizaç İlk nerede gördük? inadına Aşk adlı absürd-romantik komedi dizisinde. Favori Hollywood yıldızı kim? Kate Winslet Karakteristik özelliği? Tanındıkça ortaya çıkanlar ve önce insan olmaya verdiği önem. Sırada ne var? Şu an sevdiği şeyi yaptığı için dilini ısırıyor. Gelecekte de buna devam etmek istiyor.

Burcu Özberk (26)

Esas yükselişi ‘Güneşin Kızları’ndaki Nazlı’yla.

Elit İşcan (22)

Harika Kız

İlk nerede gördük? Deniz Gamze Özer’in ‘Mustang’i. Favori Hollywood yıldızı?

Ingrid Bergman & Salma Hayek. Karakteristik özelliği? Çok şanslı olduğunu düşünmesi. Sırada ne var? Okulu devam ediyor. Mezun olduktan sonra yurtdışında oyunculuk eğitimi almak ve Fransızca’sını geliştirmek istiyor.

En Yeni Sosyal Medya Fenomenleri _37.jpgEn Yeni Sosyal Medya Fenomenleri _42.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir