Erkekler Şıklık pusulanız

Modem, şehirli ve stil sahibi erkekler grubuna dahil olmanın yolu üç aşamalı. Yol göstericimizse bu kez Daffari.

Kısa ve dar paçalı pantolonları bu sezonda da görmeye devam ediyoruz. Sezonun trend renklerinden olan kırmızı ve yeşil tonlara sahip pantolonları, mavi ve lacivert renkli parçalarla kombinleyerek stilinize hareketlilik kazandırın.

Yaratıcı fikirler Sabah büyük bir toplantıdan, akşam özel bir yemeğe her ortama sizinle gelebilecek akıllı kombinler Daffari Smart Casual koleksiyonunda bir araya geliyor. Klasik bir gömlek ve ceket İkilisine eşlik edecek casual pantolon tüm gününüzü kurtaracaktır.

Klasik, modern Siyahın ve lacivertin asaleti klasikseverleri; mavi, gri ve sıcak bordolar da özgün tarzını ifade etmek isteyenleri heyecanlandıracak. Daffari imzalı özel desenler, çizgiler ve ekoseler de alternatif arayışında olanlar için son derece şık ve geniş bir yelpaze sunuyor.

Gömlek seçme sanatı Dünyanın herhangi bir yerinde erkeklerin ortak bir kıyafet dili varsa eğer

o da gömlek olmalı. Günün her saati size eşlik edebilecek gömlekler, girdiğiniz her ortama ayak uydurabilme özelliğine sahip. Desenli, çizgili, kareli, beyaz ya da renkli… Günün moduna ve enerjinize en uygun tasarımı seçin.

Sezonun önde gelen trendlerinden print desenler stilinizi farklılaştırmanızı sağlıyor.

Erkekler Şıklık pusulanız_18.jpgErkekler Şıklık pusulanız_13.jpgErkekler Şıklık pusulanız_11.jpgErkekler Şıklık pusulanız_21.jpgErkekler Şıklık pusulanız_22.jpgErkekler Şıklık pusulanız_12.jpgErkekler Şıklık pusulanız_17.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 5