Esmerlere Özel Stil Dosyası

Esmer bayanların renk durumları nedeniyle uyum konusunda yeniliklere açık olması söz konusu olmalıdır. Yeni bir renk seçimi yapmak ve ortaya koymak için deneme tahtası olmaya gerek kalmadan size hangi renklerin daha fazla gittiğini söylemek isteriz. Burada esmer tene yakışan saç renkleri arasında genellikle kestane, karamel ve kızıl renkleri görmek mümkündür.

Esmer tene yakışan saç renkleri arasında son dönemlerde moda olan şarap kızılı olan renk uyumu da söz konusu olmuştur. Renklerin tenlerin yanında bir de farklı durumda olan yüz durumları ile de yenilik gösterecektir. Uyumun tamamında ortaya çıkan renk seçeneğinin yüz yapınızın yuvarlak ve uzun olması ile de yakından bir alakası olacaktır.

Esmer tenli bayanlar giyim konusunda da saç rengi konusunda da uyum yakalamakta diğer kadınalar göre daha şanslıdır. Esmer tene yakışan saç renkleri arasında sarının birkaç tonu da bulunmaktadır. Ancak bunun için deneme yapmak veya önceden bunun uyumunu araştırmak her zaman önemli olacaktır. Uyum konusunda ise süreç her zaman büyük bir önem taşır.

esmer bayanlara yakışan saç renkleri

esmer bayanlara yakışan saç renkleri

saç renkleri ve numaraları

en güzel saç renkleri

bayan saç renkleri 2015

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir