Etekli mayo modelleri

Yaz geldi havalar ısındı ve tatil serüvenleri başladı. Bu sene de tatil planları yapan ve plaj modasına uymak isteyen valizlerinin içine etekli mayolarını koymayı unutmasınlar. Etekli mayo modelleri bu sezonun tren mayoları arasın da yerini alıyor. Bikiniler için de etekli bikiniler ya da yüksek bel şort şeklinde ki bikiniler moda.

Siz tatilde mayo tercih ediyorsanız Etekli mayo modellerine bakmadan geçmeyin. Yazın cıvıl cıvıl ve canlı renklerini bir arada taşıyan mayo modelleri fırsatlarını kaçırmayın. Bu sene pareyolar da ve kısa şortlar da de moda değişti.

Pareolar yerine uzun kaftan tarzı tüller, püsküllü kimonolar yerini alıyor. Bu modaya uygun mayolar da tabi ki etekli mayolardır.

Etekli mayo modelleri için aradığınız tüm mayo renk ve modellerini burada bulabilirsiniz. Rengarenk etekli mayolarınızın üzerine püsküllü kimono ve renkli plaj bileklikleri ile kombinleyerek bu senenin plaj modasını yakalamış olacaksınız. Sizde tatilinizi şık mayolar ile ya da şık kombinler ile tamamlayarak plajda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir