Genç Odası Çalışma Masası Modelleri

Masalar

Masalar ve çeşitli çalışma yüzeyleri çocuk odasının başlıca eşyalarındandırlar; çünkü masalar çocukların ilgilerinin yoğunlaştığı, büyüme sürecindeki zihinsel ve fiziksel deneyimlerini edindikleri yüzeylerdir. Üstelik değişik yaşlarda çocuklar için ayrı biçimde değer taşırlar.

Çalışma masaları

Çalışma masaları değişik biçimlerde kullanılabilinirler: Çocuk üstünde oyun oynayacak, resim çizecek, çeşitli eşyalarını koyacak, kâğıt ya da karton kesecektir. Bu yüzden çalışma masaları dayanıklı olmalı, sırasında çocuğun bütün bedeninin yükünü çekebilmelidir (çocuk aklına estiğinde büyük bir çalışma masasının üstüne çıkabilir).

Çeşitli masalar

Çocuk odasında kullanılabilecek masaların çok çeşitli tipleri vardır.

“Konsol” biçiminde olanlar duvara tutturulmuş yatay bir yüzeyden oluşurlar. Bunların kolaylıkla takılabilen ve yerinden çıkarılabilen, belirli uzunlukta (sözgelimi 6070 x 702030 x 100200) bir raf gibi düşünülmüş daha kullanışlı tipleri ,duvara takoz konularak ya da dübel yerleştirilerek tutturulabilirler. “Konsol” masaların en yalınları delik açılmış yeterli kalınlıkta ve ince bir tahtadan oluşur; ya dübellerle duvara aSıtan metal taşımalıklarla ya da duvarın içine gömülerek duvara tutturulur.
genç-odası-kitaplıklı-çalışma-masası-modeli-789×1024 ...Genç odası çalışma masası - Bellona MobilyaGenç odası çalışma masası modelleri | Dekorasyonweb.comçocuk odaları ıçin 2014 yeni model çalışma masası modelleri ...Asortie Mobilya – genç-odası-çalışma-masası-modellerigenç odası çalışma masası modelleri - Ev dekorasyon fikirleri... renkli genç odası çalışma masası ve ranza modelleri fiyatları2015 Ranzalı genç odası çalışma masası modelleriodası Çalışma masası modelleri 7 110x110 Genç odası Çalışma ...genç odası çalışma masası modelleri genç kız odalarında ...

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir