Gigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri

İlkbahar Yaz 2017 Paris Moda Haftası’nda, Versace Haute Couture defilesindeki endamıyla büyüleyen Gigi Hadid sadece mesleğiyle değil özel hayatıyla da tam bir ilham kaynağı.

Nick Jonas da kadınların bu bitchie tavrından etkilenen erkeklerden.

Jenerasyon değiştikçe, kadınlar ve erkekler arasında ilişkiye bakış açılarında çok büyük farklılıklar oluştu. Evet, zaten her zaman taraflar bu konuda birbirlerinden ayrıydı. Ancak medya kanalları ve kadınların daha çok yüzleşmeyi, konuşmayı sevmesi erkeklerin basmakalıp tavırlarını tüketti. Yani çoktan o yollardan geçmiş kadınlar için hiç de cool değilsiniz beyler! Artık etrafta histerik bir şekilde bağımlı, erkeğinin her derdini göğüslemeye hazır, sürekli neşeli ve fıkır fıkır kadınlar yok. Kimse de dünyaya bu yüzden gelmedi. Yıkıcı davranan “ıssız adam ların modası geçti. Kadınlara vicdan azabı çektirip giden her kaybolmuş erkek hakkında bilmeniz gereken şey aslında kimsenin onları zaten kurtaramayacağı. Bırakın delirsinler. Yeni moda, vefa nedir bilmeyen, hayatın tadını çıkaran kadınlar.

Kate Hudson yeni ilişki tarzının kraliçesi. Yeni neslin popüler şarkıcılarından Nick Jonas!ın kendisine olan ilgisini duymayan kalmadı. 36 yaşında olan Kate, 24 yaşındaki Nickin aklını resmen başından aldı. Nick Jonas çoğu otorite için en seksi erkeklerden birisi üstelik. Hudson’ın başarısının sırrı dürüstlük. Birçok erkek “Sevgilim ayrı, takıldığım ayrı, fu-ckbody’im ay-” kafasın-dadır. Kılıflara uydururlar bunu meşrulaştırmak için. Yeni nesil ilişkilerde kavramlar da daha kolay.

Hani hep kafa durumu karmaşık hale getiren kadınlardı?

AŞK ÜÇGENLERİNİ YENENLER

Gwyneth Paltrow ile Chris Martin’in çalkantılı ilişkisi de form değiştirmiş durumda İki çocuk sahibi olan çift, Chris’in çok eşlilik seviyesine yaklaşan çapkınlıklarından çok darbe gördü. Bu ilişkinin en popüler üçüncü şahsı Jenniler Lavrence. J-Law Hollywood’un çılgın kızı olduğu için Gwyneth ile Chris’in

arada barışmalarına pek tepki göstermiyordu. Bitchie tavrıyla ön plana çıkmak isteyen her kızda olduğu gibi, aslında kalbinin yaralandığını hissedebiliyorduk. Yine de Gwyneth ve Jenniler defalarca düştükleri Chris çukurundan başarıyla çıktılar.

DALDAN DALA GIGI HADID

20 yaşındaki model Gigi Hadid düzenli ilişkiler yaşıyor ancak hiçbirisinin ayrılığının dramasını çekmiyor. Cody Simpson’la çok yakışıyorlardı ancak bir anda ayrıldılar. Sonra Joe Jonas ile yine düzenli bir ilişkiye başladı. O bitti ardından, Zayn Malik geldi. Bu çok eski bir kuralın yeni formu. “Bir dalı tutmadan, öbürünü bırakmama kuralı” artık daha temiz işliyor. Gigi modellik kariyeri dışında itibarını kaybetmeden bunu yapabilmesiyle de ünlü.

GÜNDEM İLİŞKİLER

Bir başka başarı öyküsü de Kourtney Kardashian. Üç çocuğunun babası Scott Disick’in yıllardır tepesine binmesinden 2016’ya girmeden kurtuldu. Aşırı yakışıklı olmasının yanında kumardan alkole ve bilumum madde bağımlılığına kadar uzanan alışkanlıkları var Scott’ın. Bütün bunların üstüne sürekli Kourtney’i de aldattı. Birilerini hamile bıraktığına dair dedikodular çıktı, paparazzilere sürekli kaşı gözü mor yakalanıyor. Yani yıllar boyunca sömürdüğü kadının ahi çıkıyor. Peki onu ardında bırakıp Justin Bieber ile takılan Kourtney Kardashian’ın bu umurunda olmalı mı? Tabii ki hayır! Yeni nesil ilişkilerdeki en kilit kurallardan birisi de ardınızda bıraktığınız çöple hiç ilgilenmemek çünkü.

Gigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _1.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _0.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _5.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _23.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _26.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _6.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _3.jpgGigi Hadid Kimdir Fotoğrafları Resimleri _12.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir