Gölgeli saç modelleri

Kadınların güzelliğinin son noktası olan saçlar,en fazla dikkat edilen bölümdür. Saçlarının güzelliği bir kadını çok mutlu ederken yıpranmış ve kırık saçlar çok fazla mutsuz ve rahatsız eder.

Gölgeli saç modelleri, tek renk saçlara sahip olan bayanlara renk katmak ve çok fazla değişik yapmadan hareketlilik kazandırmak için bir numaralı tercihtir. Her sezonda olduğu gibi bu sezonda modası geçmeyen gölgeli saçlar, hanımların yüzlerine fark edilir oranlarda canlılık kazandırır.

Bayanların ve genç kızların en çok tercih tercih ettikleri saç modeli olan gölgeli saçlarda degrade uygulamak göz doldurur. Degrade; rengin koyu tondan açık bir tona doğru tiz bir hat olmadan açılmasıdır. Bu uygulama saçlara daha yoğun ilgi ile beraber iddaalı bir görünüm kazandırır.

Favori uygulamalardan biri de ışıltılardır. Işıltılar açık tonda genelde sarı ve karamel kullanılarak yapılan ara gölgelendirme işlemidir. Saçlara abartıdan uzak muhteşem bir görüntü kazandırır. Hareketlilik ile beraber doğallıktan ödün vermek istemeyen hanımlar doğal gölge uygulatabilirler. Saç renginin bir ton açığı ile gölge attırmak doğal bir görünüm kazandıracaktır.

.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir