Hızlı Zayıflama Tekniği

0

Lucy, kendisi Akdenizli olmamasına rağmen tam bir Akdenizli gibi yemek pişiren annesi sayesinde Akdenizli tarzında yetişti. “Hamile olmak beni sağlıklı yemek yemek konusunda daha da kararlı yaptı,” diyen Lucy, daha çok protein almaya ve daha fazla sebze ile beslenmeye özen gösterdiğini söylüyor. Sağlıklı olan bütün alışkanlıklarının kendisi ile bütünleştiğini ve bu durumunda aktif olmasını desteklediğini belirtiyor. Günün büyük bir bölümünü açık havada bahçe içinde çalışarak geçiriyor. Bahçeciliğin bedeni dengede tutabilmek için çok iyi bir yol olduğunu belirten Lucy, açık havada çok fazla çalışmasının kendisini fazla yemek yemekten de alıkoyduğunu söylüyor.

Lucy, bahçecilikle ilgilenmeye 18 yaşında başlamış. Eşi ile beraber mümkün olduğunca mevsimine göre seçilmiş ve yerel olan ürünler ile beslenmeye özen gösteriyorlar. Etraflarında olan biteni yansıtacak besinlerle beslenmeye dikkat ettiklerini, bu sebeple kabak ya da karpuzu asla mevsimi dışında yemediklerini söylüyor. Böylece her mevsim değiştiğinde yeni ve farklı sebze ve meyvelerle beslenmenin daha heyecan verici olduğunu ve böylece sebze ve meyveleri yemek için onların mevsimlerini sabırla beklemeyi de öğrendiğini belirtiyor.

Mevsimi geldiğinde Lucy, bu sebze ve meyvelerden dondurarak onları yiyebilmenin süresini de uzatıyor. Bu şekilde beslenmenin çok daha iyi, tutumlu ve anlamlı olduğuna inanıyor.Hızlı Zayıflama Tekniği_1.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir