Hotiç Bayan Ayakkabı Modelleri 2017

Hotiç ekibi olarak bizler de Parıltı Derneği’yle tanıştık ve derneğe mutlak katkı sağlamak amacıyla Hotiç Marka Direktörü Mukadder Şimşek ve ekibiyle bir araya gelip projeyi hep beraber hayata geçirdik. Böylelikle Parıltı Derneği ve Hotiç markası bu iş birliği için ilk adımı atmış oldu.

NEŞE GONUL: Eda Mutuşoğlu, çeşitli etkinliklerde görme engelli çocuklarımızla bir araya geliyordu. Bu süreçte bir proje geliştirmek istediğini belirtti. Bu tür etkinlikleri destekleyen bir dernek olarak Hotiç’in bu projesi bizi de çok heyecanlandırdı.

Hotiç ve Parıltı Derneği’nin görme engelli çocuklar yararına gerçekleştirdiği Hayaller Sınırsızdır projesi, iki kurumun sosyal sorumluluğa verdiği önemi kanıtlarken ortaya çıkan desenler çocukların hayallerinin gerçekten uçsuz bucaksız olduğunu gösterdi.

3K: Görme engelli çocukların çizdiği desenlerden tasarım yaratma fikri nasıl doğdu?

B.H.M.: Bu projeyle çocuklar özgürce hareket edebilmeli, yaratıcılıklarını açıkça ortaya koyabilmeliydiler. Parıltı Derneği’nin yönlendirmesiyle görme engelli çocukların en çok resim yapmaktan keyif aldıklarını öğrendik. Bu fikir üzerinden ilerleyerek bir resim atölyesi gerçekleştirdik. Ortaya çıkacak çalışmaları koleksiyonlarımızda uzun zamandır yer alan portföy çantalarla buluşturmaya karar verdik.

N.G.: Parıltı Derneği olarak biz görme engelli çocuklarımızla 2003 yılından bugüne birçok etkinlik ve çalışma gerçekleştirdik. Çocuklarımızın özgüvenli, kendileriyle barışık, çevreleriyle uyumlu ve meslek sahibi mutlu bireyler olabilmeleri için eğitime ve bu tip projelere çok büyük önem veriyoruz.

inci-ayakkabı-modelleri-2017.jpghotic-2016-katalogu-ayakkabi-ve-canta.jpgHotiç-kansas-siyah-deri-bayan-ayakkabı-2014.jpgHotiç-Ayakkabı-Modelleri-2012-3.jpghotiç-indirimli-bayan-ayakkabı-modelleri-2013.jpeg14.jpeg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir