HOTİÇ KIZ ÇOCUK AYAKKABILARI 2017

RENKLERLE BULUŞUNCA

Hotiç’in Parıltı Derneğiyle görme engelli çocuklar yararına gerçekleştirdiği projeden rengarenk desenli Hotiç portföy çantalar doğdu. Projeyi öğrendikçe mucizelere inanacak, hayallerin sınırsızlığına tanıklık edeceksiniz.

HAZIRLAYAN: SELİN MİLOŞYAN FOTOĞRAFLAR: PINAR GEDİKÖZER

Yazmak, çizmek, yaratmak için gözlere ihtiyacınız var mı? Parıltı Derneği’ndeki 913 yaş arası görme engelli çocukların çizdikleri desenlerle ortaya çıkan Hotiç portföyleri görünce bu soruya kocaman hayır yanıtı verecek, yeteneğin, hayallerin, inancın, tutkunun sınır tanımadığını hatırlayacaksınız. Göz bakar ama gönül görür sözü en çok, Renkleri görmüyorum ama onları hissediyorum. En sevdiğim şey resim yapmak ve onlara dokunmak diyen Parıltı Derneği çocuklarının yeteneklerinde anlam buluyor.

Hayaller Sınırsızdır projesinin detay ve sonuçlarını, çocukların Hotiç genel merkezinde buluşup nasıl resim çizdiklerini ve rengarenk Hotiç portföylerini,

Hotiç Tasarım Direktörü Berat Hotiç Mutuşoğlu ve Parıltı Derneği Başkan Yardımcısı Neşe Gönül’le konuştuk.

3K: Parıltı Derneği ve Hotiç markası nasıl bir araya geldi?

Parıltı Derneği ve Hotiç iş birliği, kızım Eda Mutuşoğlu’nun Parıltı Derneği’nde gönüllü çalışmaya başlamasıyla gelişti. Eda bu süre boyunca dernekle bir proje yürütmek arzusundaydı.

2017-kız-çocuk-ayakkabıları-nike.jpgadidas-k%C4%B1z-bebek-ayakkab%C4%B1-modelleri-2.jpginci-suslemeli-bebek-ayakkabilari.png2017-en-ucuz-kız-çocuk-ayakkabıları.jpg2015-ve-2016-En-Güzel-Kız-Bebek-Spor-Ayakkabı-Modelleri-4.jpgkız-çocuk-ayakkabıları-nike-2017.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir