İstanbul’un En İyi Güzellik Merkezi

Güzellik, bizim tutkumuz!

Kadın güzelliği ve bakımı sektöründe dünyanın en yeni ve gözde uygulamalarım tek çatı altında bir arada sunan yepyeni bir merkez; lana Beauty Lounge, İstanbul’a merhaba diyor.

Tepeden tırnağa bakım ve güzellik anlayışı, ulusal ve uluslararası uzmanlardan oluşan kadrosu, şık ve konforlu mekânı ile lana Beauty Lounge, dünya kalitesindeki ürün ve hizmetleriyle yeni bir anlayışın merkezi olacak.

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kadınların doğru iletişim ile doğru hizmet almaları için birden fazla dil konuşulan bir merkez olma özelliğine sahip olan lana Beauty Lounge’da, kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissedeceğimz keyifli bir atmosferi yaşayacak, uzman uygulamaların güzelliğHK bakımınıza katacaklarıyla yepyemW benzersiz bir boyuta adım atacaksınız. Özel randevu sistemiyle hizmet sunduğumuz lana Beauty Lounge’a atacağınız ilk adımınızla bizi onurlandırmanızdan mutluluk duyacağız.

İstanbul'un En İyi Güzellik Merkezi_5.jpgİstanbul'un En İyi Güzellik Merkezi_14.jpgİstanbul'un En İyi Güzellik Merkezi_3.jpgİstanbul'un En İyi Güzellik Merkezi_8.jpgİstanbul'un En İyi Güzellik Merkezi_11.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

27 + = 37